Kapitola 12

26. července 2011 v 21:28 |  Kapitola 12
An: přestante buzerovat ok hargrid je taky pedofil hodně lidí na americkej školách je takovejch chtěla sem upozornit na problém (O...k :D. To je docela dobrá informace. Už víme kde bere inspiraci na povídku :D)
Jak můžete vědět že snap(e) (A samozřejmě s velkým S) není křesťan a že hargrid (Hagrid) není fakt zamilovanej do ebony to byl sedric jo! ((Doufám, že nemyslí Cedrica.)) (Asi to nemá smysl opravovat, já vím)(Bojím se, že myslí a ne, nemá)

Uvažovala sem, že si zas podřežu zápěstí stříbrným nožem (Udělej to tím křížem a jednou pro vždy), kterej mi dal Drago (Že by Draco?)(Napadl mě jen Drogo z Game of Thrones) pro případ, že by se mu něco stalo. Řek mi, abych ho kdyžtak statečně použila proti nepříteli, ale já věděla, že musíme jít oba dva společně. ((už vidím sobeckou Ebony jak jde někoho pomstít. Ta by krk neriskovala, v případě, že to není dostatečně emo…teda goffik.))
"NE!" MYSLELA JSEM ŽE TO BYL HAIRgrid, ale byl to Vampír. Začal křičet "KURVA! NEEEE! MOJE JIZVA BOLÍ!" a pak…protočil oči! Byly vidět jen jeho rudé bělma. (Co je zase tohle? :D)
Zastavila jsem se. "Jak jsi to věděl?" ((Jak věděl co?! ))
"Viděl sem to! A moje jizva se změnila zpátky na blesk!" (Ona byla někdy něčím jiným?)(Asi se ztrácím)
"NE!" Běžela sem blíž. "Myslela sem, že už tu jizvu nemáš!" Zvolala jsem.
"Mám, ale Diabolo ((Ron)) ji změnil na pentagram a vždycky si ho zakrejvám pudrem." Řek. (Já nemám slov...)"Každopádně moje jizva bolí a změnila se zpátky v blesk! Zachraň mě! ((došel mi pudr!)) Měl sem vizi toho, co se stalo Dracovi…Volfemort ho spoutal!" (Já myslela, že Draco spáchal sebevraždu. V téhle povídce si nemůžete být ničím jistí)
Byla sem na ošetřovně, abych se zotavila z podřezání zápěstí. Snap(e) a Loopin (Foneticky je to správně, tak budiž :D) (Grammar nazi a little?)a HAHRID (Chudák Hagrid, pokaždý ho zprzní jinak. Díky bohu že ne doslova. I když...zatím) tady byli též. Pudou ke Svatému Mangovi ((kde budou až do konce života sbírat ovoce)) (I Mung přišel k názvové újmě) po tom, co se zotaví, protože byli pedofilové a takoví zkurvení úchyláci nemůžou učit na škole se spoustou dívek.(A se spoustou chlapců jo?) Brumbál měl zácpu ((fakt to tu je…)) z video kamery, na které jsem já nahá. ((já bych se z toho spíš posrala...omluvte můj slovník)) Zvedla jsem na ně prostředníček. ((asi na Snapa a spol…ale nedává to smysl, s tím co napsala o Brumbálově zácpě.)) (Což je jediné gesto, které jsem se naučila používat)
Nicméně Hargrid přišel k mé nemocniční posteli s buketem (Já znám akorát puget) růžovejch růží.
"Enoby, musím ti něco říct." Řekl fakt vážným hlasem, když mi dal růže.
"Di do prdele." Řekla sem mu. "Víš že zasraně nenávidím růžovou barvu a nemám ráda zkurvené ubožáky jako si ty." Odsekla sem. ((Je tak milá, že se do ní asi taky zamiluju…)) (Zrovna jsem to chtěla napsat)(Hele a víte vy vůbec, že na začátku vychvalovala svou RŮŽOVĚ vypolstrovanou rakev?) Hargrid byl na mě kdysi hnusnej, páč jsem gottik. (Co se stalo s goffikem?)
"Ne Enoby." Řek Hargrid (To nemá cenu opravovat). "To nejsou růže." ((to je bouchačka, kterou tě teď zabiju, protože jsi tak blbá, že ani nepoznáš růže. PRÁSK.))
"Co, to jsou taky goffici, ty pozérskej ubožáku?" Zeptala sem se, páč jsem byla naštvaná, že mi přinesl růžové růže.
"Zachránil sem ti život!" Zakřičel rozzuřeně. "Ne, nezachránil odpověděla jsem." ((uvozovky zmateně pobíhají na místa, kde být nemají)) (O čem ta konverzace sakra je?)
"Zachránils mě před porno videem Paris Hilton (( COŽE? )) udělaným ze tvé sprchové scény a před Snapem a Loopinem." ((ne, nezdá se vám to, fakt to nedává smysl.))(Myslím, že autorka chtěla říct, že chtěli natočit video alá Paris akorát s Ebony v hlavní roli.)
Který do toho PŘEŽVYKOVAL (vidíte je to napsané špatně?) ((ano, je. Pořád mastabated…)) dodal tiše.
"Co už!" Zakřičela jsem rozzuřeně.
Namířil hůlku na růžové růže. "To nejsou růže." Podíval se na ně ďábelským pohledem a zamumlal no když jsi chtěla upřímnost tak tohle je všechNO CO MUSÍŠ ŘÍCT! ((uvozovky se tentokrát pro jistotu nedostavily vůbec))
"To není kouzlo, to je song MCR" opravila jsem ho moudře. ((soudě dle posledních tří řádků, je jen napsání toho slova někým, jako ty, urážkou moudrosti…))
"Já vím, jen si zahřeju hlasivky." (Zahřeje si hlasivky a jde na ní...) Pak zakřičel. "Petulus merengo mi kremicli romacio (pro vás všechny goffické mcr fanoušky, tohle je pro vás! Hlavně pro raven miluju tě holka!) ((shippujeme? :) )) imo noto okayo!" (Děkujeme za velmi smysluplnou dodatečnou informaci k povídce)
A pak se růže změnila ve velkej černej plamen plovoucí vzduchem. A byl černej. (Teda mě to vážně nedošlo hned poprvý, když řekla, že je černej. Jaké barvy je ten bílý favorit?)Teď jsem věděla, že není ubožák.
"OK už ti věřím, teď co je do prdele Drako?" ((Tvůj přítel, blbko…"WTF is Drako?" Já vím, že to tam nemá být. Ale bohužel, překládám doslova…)) (Taky by mě zajímalo, co je Drako. Jo, kdyby Draco...)(Mrtvola unesená Volfym či kým?)
Hairgrid (To je na baseballku) protočil oči. Podívala sem do koule plamenů ale nemohla sem říct nic.
"Uvidíš, Enobby," řek Brymbál (Ta holka je fakt na ránu) a sledoval, jak se my dva díváme na plamen. ((kde se tam vzal?)) "uvidíš, co je v plamenech) ((tady následuje stupidní poznámka autorky. Plameny jsou "flames", ale flames nazývá i kritiku. Jde o slovo více významů.)) (HAHA RECENZENTI, FLAMES, CHÁPETE?) nejdřív musíš najít sám sebe, ok?" (Ne, já už nechápu vůbec nic)
"JÁ SE NAŠEL OK TY UMÍNĚNÝ STARÝ CHLAPE!" zařval Hargrid. ((proč jsem si celou dobu myslela, že mluví na Ebony? Aha! Protože ji na začátku věty oslovil!)) bRYMBál vypadal šokovaně. Hádám, že ho nebolela hlava, jinak by na to něco řekl. ((na to spíš neměl co říct…))
Hairgrid zaútočil na rám jeho postele. "Jste lhář profesore brumbáleeee!"

No, když mi bylo lépe, šla jsem nahoru a oblíkla si černé kožené minišaty, které byly potrhané, s krajkou. Vepředu byla nějaká korzetová věc. Pak jsem si oblíkla černý síťovaný punčocháče a černé boty na podpatku s obrázkem Billieho Joea Armstronga ((wtf?)) Vlasy jsem rozprostřela okolo sebe, takže sem vypadala jak Samara z Kruhu. (jestli nevíte kdo to je tak si ubožák a vypadni!) ((ráda bych..)) (Až po tobě, slečno autorko) a nanesla sem si krvavě červenou rtěnku, černý oční linky a černý lesk.
"Vypadáš kawai, holka."(A teď začne prznit i japonštinu. Ach můj bože) Řekla B'loody Mary smutně. ((kawaii = roztomilý. Ale proč sem cpe japonštinu a proč tak mluví Hermiona, nebo proč to řekla smutně, to už vám nepovím…))
"Tesáky. (chápejte) Ty taky." ((Thanks = díky. Fangs = tesáky. )) Řekla sem též smutně, ale pořád sem byla rozrušená. Podřezala sem si obě zápěstí, z pocitu totální deprese a vypila sem všechnu (Vlastní?) krev. ((a pak si stěžuješ, že se cítíš slabá…)) Znova sem brečela v koupelně (S Uršulou)(Uršula je creepy obě to víme. A v koupelně obzvlášť...) a zatáhla sem závěsy, takže Snap(e) a Loopin nemohli tentokrát špehovat. Šla jsem na nějaký hodiny. Vampír byl na Chlupech magicky magických tvorů. ((kde se učil žehlit chlupy hipogryfům…)) (To byli větší Chloupkové?) Vypadal fakt deprimovaně, páč Draco zmizel a on byl do Draca zamilovanej. Pil nějakou krev od někoho z Mrzimoru. ((a učitelé řvali: "Na ex! Na ex!"…))
"Ahoj." Řek depresivně. "Ahoj." Řekla jsem úplně stejně.
Chvilku sme na sebe koukali. Harry měl krásný rudý gothický oči, téměř jako Dracovy. Pak…jsme po sobě skočili a začli se ojíždět. ((uprostřed vyučování)) (běžná praxe)
"PŘESTAŇTE VY NADRŽENÍ HLUPÁCI!" zakřičela Profesorka McGoggle, která nás sledovala, stejně jak všichni ostatní. (Ještě že ne McGoogle)(Bojím se, že na to dojde)
"Vampíre, ty kreténe!" Řekla sem a dala mu facku. "Přestaň mě vojíždět. Víš, že miluju Draca!" Zakřičela sem a naštvaně utekla. ((panečku. Takhle se dělá dobrý alibi :D )) (Ta holka je fakt úplně blbá :D)
Hned na to začal řvát. "O MŮJ ZKURVENEJ BOOŽE, NEEEEEE, MOJE JIZVA BOLÍ!" a pak…se jeho oči protočily. Viděla jsem jen jeho rudé bělma.(Nedala mu a on hned simuluje... bože.)
"NE!" přiběhla sem blíž. "Myslela sem, že už nemáš jizvu!" křičela sem. ((mám silný pocit deja-vu…))
"Mám, ale Diabolo ji změnil na pentagram a vždycky si ho zakrývám pudrem." Řekl. "Každopádně moje jizva bolí a změnila se zpátky v blesk! Zachraň mě! Měl jsem vizi toho, co se stalo Dracovi…Volfemort ho spoutal!"
(( *v slzách a bolesti se svíjí na zemi* Já…už nechci…další…kapitolu…Prosím Volfemorta, Loopina, Snapa, Diabola, B'loody Mary, KOHOKOLIV, aby mě zabil…)) (To se mi zdá, nebo to vážně napsala podruhé? Asi objevila kouzlo ctrl+c a ctrl+v a musela ho procvičit)

SPECIÁLNÍ DÍKY RAVEN MÝ GOFFICKÉ KREVNÍ SESTŘE
HEY RAVEN NEVÍŠ KDE JE MŮJ SVETR

((ano! Tady začala válka o svetr. Těšte se na další díl. ))(A je to tu... blíží se poslední válka...)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shafflika Shafflika | Web | 13. září 2012 v 21:37 | Reagovat

tak z té zácpy ležím na zemi a smíchy asi umřu xDDDDD TA BLBOST JE NĚKDY TAK NEUVĚŘITELNĚ GROTESKNÍ :DDD

2 Bibi Bibi | 31. prosince 2012 v 12:53 | Reagovat

Bojím se že až mi někdo šlápne na nohu zařvu Ó můj zkurvený božeee...
P.S.dostává mě profesorka McGoogle :D  :D  :D

3 K. K. | 27. ledna 2013 v 22:16 | Reagovat

Řekněte mi někdo, že tohle se mi jenom zdá. :-D Fakticky neskutečný. :-D

4 Eli-Jassa Eli-Jassa | 22. srpna 2015 v 22:54 | Reagovat

-není fakt zamilovanej do ebony to byl sedric jo! ????? Mluvíme tu o Ebony nebo o Cho Changové ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama