Kapitola 14

26. července 2011 v 22:11 |  Kapitola 14
((Na závěr této kapitoly se dočteme o hlavním problému Ebony. Je prostě příliš krásná. Enjoy. ))
AN: Jděte do prdele UBOŽÁCI ok! Raven dík za pomoc, zase. Sorry že sem neupdatovala ale byla sem zdeptaná a musela sem do nemocnice páč sem si podřezala zápěstí (Je to hnusný, ale škoda, že jsi to přežila). PS nebudu updatovat dokud nedostanu 10 dobrých komentů!(Moment, musím napsat deset dobrých komentů. Hned jsem zpět.)
VAROVÁNÍ: ČÁSTI TÉTO KAPITOLY JSOU VELMI DĚSIVÉ. ((nevim které...nenašla jsem je.))

Běželi sme tam, kde byl Volcemort (To už může být rovnou Vole mord). Ukázalo se, že tam není. Místo toho tam byl tlustej chlapík co zabil Cedrika. ((Peter)) Draco brečel krvavý slzy.(Důležité info.) Hadíček ((ne, tady není červíček, tady je fakt hadíček..."Snaketail" )) (Taky to mohl být Snapetail, že? :D) ho týral. Vampír a já jsme se rozběhli proti Hadíčkovi.
"Čtěte můj pohled vy ohavní ubožáci!" (A proč mají číst jeho pohled?)(Já nemůžu... co to sakra?) křičel, když jsme na něho začli střílet zbraní. Pak spadl se zamilovaným pohledem v očích. (tady je mu 16 ok takže není pedofil) (Aspoň někdo)
"He?" Zeptala sem se.
"Enoby, miluju tě, budeš se mnou mít sex?" zeptal se Hadíček. Začla sem se krutě smát. (Proč chce takovou blbku každej ojet?)(Ok, je pro autorku sex=láska?)
"Cože? Týráš mýho kluka a pak očekáváš, že tě vošukám? Bože, jsi tak blbej ty zkurvenej bastarde." (A kdyby netýral Draca, tak na to s ním skočí?) Řekla jsem naštvaně. Pak sem ho bodla do srdce. Krev vystříkla jak z fontány. (Jenom Zuzana chyběla)
"Neeeeeeeeee!" křičel. Začal řvát a pobíhat okolo. Pak spadl na zem a umřel. ((představte si to. Já z toho nemůžu :D )) Zhroutila sem se smutně v slzách. (A ještě ho obrečí. Škoda, že Uršula zůstala na hradě)
"Hadíčku, ty, co dělat tam?" zavolal Voldemort. Pak…začal přicházet! ((já už nemám sílu ani glosovat…snad to litllewitch dožene))
Mohli sme slyšet jeho vysoký podpatky, jak klapou směrem k nám (Voldemort je očividně drag queen). Tak sme vzali svý košťata a odlítli do Bradavic. Šli sme do mýho pokoje. Vampír odešel a pak sem začla brečet. (Tentokrát už jsem u sebe měla zase svojí doboru kamarádku Uršulu. Brečení je prostě náš koníček)
"Co se děje, zlato?" zeptal se Draco, sundávajíc si oblečení, aby mě moh vojet. Měl sex-balíček (Tak tohle v práci neprodávám, možná kdybychom to nabízeli, měli bychom větší prodeje. Dělám v call centru :D) (chápejte, protože byl tak sexy) a fakt velký vy-víte-co a všechno.(Chápeme, sex s od přírody dobře vybaveným klukem je nejlepší na pláč.)
"To je tak nefér!" vzdala jsem. ((yielded = vzdát, yelled = křičet, vykřiknout)) "Proč nemůžu být prostě ošklivá nebo obyčejná jak všechny ubožačky tady, krom B'loody Mary, protože ona není ošklivá a tak." (Tak to je moc :D)
"Proč chceš bejt ošklivá? Nemám rád ubožáky. Jsou to zkurvené děvky." Zeptal se Draco. (Díky?)
"Jo, ale všichni sou do mě zamilovaní! Snape a Loopin mě natočili nahou. Hargrid řek, že je do mě zamilovanej. Vampír mě má rád a teď se do mě zamiloval i Hadíček! Chci jen bejt s tebou Draco! Proč mě Satan neudělal míň nádhernou?" (To je tak blbý, že se to snad ani nedá glosovat...)(Ano, zcela jistě jsou zamilovaní.) Křičela jsem vztekle. (an: nebojte enoby není snob nebo tak jenom jí hodně lidí řeklo že je hezká)(To jsme potřebovali slyšet. A kdo že jí to za celou povídku řekl?) "Jsem v tolika věcech dobrá! PROČ PROSTĚ NEMŮŽU BEJT NORMÁLNÍ? TOHLE JE ZKURVENÝ PROKLETÍ!" (Trocha skromnosti by asi nezaškodila) Zakřičela sem a pak sem utekla pryč.

((Takže rada pro vás, dámy: Chcete být obletované? Chcete být úspěšné? Chcete být milované? Buďte goffické Mary Sue dyliny...))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steve Steve | 18. dubna 2014 v 21:57 | Reagovat

Lidi, já bych tak ráda komentovala, abyste měli sílu pokračovat v překladu, ale nějak nemám slov :D Asi vyzdvihnu vždy větu, u které jsem se smála nejdéle: Volcemort a glosa Vole mord :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama