Kapitola 7

22. července 2011 v 13:38 |  Kapitola 7
AN: No takže lidi, píšu to jenom proto, že jsem měla 5 dobrých komentů a mimochodem nebudu psát další kapitolu dokud nebudu mít DESET dobrých komentů! PŘESTAŇTE KRITIZOVAT NEBO VÁS NAHLÁSÍM!! Evony není Marie Sue ok ona není dokonalá JE TO SATANISTKA a má problémy je depresivní proboha! (Já si zatím všimla, že je to jenom pěkná kráva)(Asi začnu počítat, kolikrát se trefí do správného jména své postavy)

Draco a já sme se drželi za své bledé ruce s černýma lakama na nehty, když sme šli do schodů. Měla jsem na nehtech červené satanistické znaky červeným lakem. ((chápete, jo? Byly ČERVENÉ!)) (Tak má nehty černý, nebo červený. Protože v první větě píše, že mají bledé ruce s černým lakem :D)(Slečna v tom nemá úplně jasno... ale tak červený je tam dvakrát, takže vítězí) (AN: vidíte zní vám snad tohle jako Maru Sue?) ((Prásk po hlavě))(Prásk do hlavy? Prosím?)
Zamávala sem Vampírovi. V jeho depresivních vočích jsem viděla temné utrpení. (Holka, ty už ty kraviny neposlouchej) Myslím, že žárlil páč jsem chodila s Dracem. Nicméně, šla jsem s Dracem vzrušeně po schodech. (Vzrušení opět nebylo vidět, což autorka opomněla připomenout) Vešli jsme do jeho pokoje a zamkli dveře. Pak..
Jsme se začali pasivně líbat (Cože se?)(Začli pasivně líbat. To neznáš? Skvělá věc) a nadšeně jsme si sundali voblečení. Vzrušil mě ještě než jsem si sundala tílko. Pak jsem si sundala svou koženou podprsenku (Stále uvažuju, jak moc nepříjemná musí být kožená podprda) a jeho kalhoty. Šli jsme do postele a začali to spolu nazí dělat (No...taky to samozřejmě mohli dělat oblečení) a potom strčil tu svou klučičí věcičku do mé a MĚLI JSME SEX. (je to stupidní?) (Silně)
((Omlouvám se za přerušení. Nádech. Výdech. Nádech. Výdech. Můžeme pokračovat.))(Sakra. Musím se zkontrolovat, jestli taky náhodou nemám nějakou klučičí věcičku.)
"Oh Draco, Draco!" Křičela jsem, když jsem dostávala orgasmus.(Míň pornofilmů pro tuto slečnu, prosím) V tom jsem si všimla tetování které jsem nikdy dřív nezaregistrovala na Dracově ruce. Bylo to černé srdce s šípem skrz něj. Na něm bylo krvavě gothickým písmem napsáno… Vampír! (Za co? Za co?)(Za trest!)
Byla jsem fakt nasraná.
"Ty bastarde!" Řvala jsem rozzuřeně a vyskočila sem z postele.
"Ne! Ne! Ale ty tomu nerozumíš!" Prosil Draco. Ale já věděla až moc.
"Ne, ty zkurvený idiote!" Řvala jsem. "Stejně máš určitě AIDS!" (A tady by si autorka zasloužila jednu výchovnou. Možná bychom z ní tu blbost mohli vymlátit)
Oblíkla jsem si naštvaně oblečení a pak oddupala pryč. Draco za mnou běžel, i když byl nahej. Měl fakt velkej vy-víte-co (Docela by mě zajímalo, kolik autorce je), ale já byla moc naštvaná na to, aby mě to zajímalo. Šla jsem pořád dál až do třídy Vampíra, kde měl právě hodinu lektvarů se Snapem a nějakýma dalšíma lidma.
"VAMPÍRE POTTERE, TY BUZERANTE!" Zařvala jsem. (Takže autorka je opravdu homfobní. Co mě ještě čeká...)(No, homofóbní...o pár kapitol dále gaye oslavuje jako nejvíc sexy stvoření... jsem z ní zmatena.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama