Kapitola 8

22. července 2011 v 20:43 |  Kapitola 8
AN: nekritizujte ok! Pokud to děláte pak ste ubožáci (Loser but proud)

Každý ve třídě na mě čuměl a pak do místnosti přešel Draco i když byl nahý a začal škemrat abych ho vzala zpátky. (Na toho už nikdo nečuměl, očividně je normální chodit nahý po škole)
"Ebony, to není jak si myslíš!" Zakřičel Draco smutně.(Copak ta holka vůbec myslí?)
Má kamarádka B'loody Mary Smith se na mě chápavě usmála. Pohodila svejma zbytečně dlouhejma ((autorka napsala místo waist-lenght (po pas dlouhé) waste-lenght (zbytečně dlouhé) )) černě gothickejma vlasama a otevřela svý jako krev rudý voči, ((předtím je měla zavřené))(tak se nejlíp kouká) ve kterých měla kontaktní čočky. Měla bledou, bílou kůži a na ní měla ještě bílej makeup (Aby tak zvýraznila její barvu). Hermiona (Opravdu je tam Hermiona?) byla unesena, když se narodila. Její skuteční rodiče sou upíři a jeden z nich je čaroděj, ale Voldemort zabil její matku a otec spáchal sebevraždu, páč byl z toho v depresi. (No jak jinak) Pořád z toho měla noční můry a byla fakt utrápená a depresivní. Zjistilo se též, že její skutečný příjmení je Smithová a ne Grangerová. ((Ano. Hermiona je B'loody Mary Smith. Dýchejte.))(Já už asi dodýchala... někde u Pottera. Pardon, Vampíra) (Od doby co se obrátila k satanismu je ve zmijozelské koleji a ne v nebelvíru. (Může to být ještě stupidnější?)(Ano.)
"Co si to o sobě myslíte, vy směšní troubové?" Řekl Snape rozzuřeně svým chladným hlasem, ale ignorovala sem ho. (Ještě, že skutečný Snape je mrtvý, za tohle by šel autorku zabít)
"Vampíre, nemůžu uvěřit, žes mě podvedl s Dracem!" Zařvala sem na něj. ((Ehm? Nebylo to naopak?)) (Autorce, je to jedno)(Mě v podstatě taky, víme kdo s kým, na tom záleží)
Všichni zalapali po dechu. ((Já taky.))
Nevím, proč je na mě Ebony naštvaná. Chodil jsem s Vampírem (Jsem bisexuál a Ebony taky) ((Tohle bude asi z pohledu Draca, ale mám v tom guláš, tak si to domyslete sami.))(Důležitý je, aby E-cosi nedostala L zápletku, protože pochybuju, že by to glosátorky, včetně mě, přežily) jenom chvíli a potom mi zlomil srdce. Odkopl mě, páč měl rád Britney (Spears?) , stupidní ubohou děvku. Teď jsme jen dobří přátelé. Prošel hroznejma věcma a teď je z něj gothic. (Haha. Chodil sem s ním, když byl eště ubožák.)
"Ale já už s Dracem nechodím!" řek Vampír.
"Jo, kurva jasně! Jděte do prdele vy bastardi!" řvala sem.
Běžela jsem z místnosti pryč do Zapovězeného lesa kde sem s Dracem ztratila svou mužnost ((ano. Opravdu napsala mužnost místo panenství. virility/virginity)) a nakonec jsem se zhroutila v slzách.(Já taky. Smíchu.)


Poznámka překladatelky: Po téhle kapitole jsem se v slzách zhroutila i já. Ale pro vás shrnutí děje této kapitoly: Dozvěděli jsme se, že Hermiona je B'loody Mary, že je upír a že ji její mudlovští rodiče od pravých, upírských rodičů unesli. A taky že všichni v Bradavicích jsou evidentně bisexuálové. Už cítíte tu zápletku? Já ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexis Alexis | 20. března 2017 v 20:30 | Reagovat

Asi vás miluju :D!!! Vaše komentáře jsou geniální!

2 Xoxo Xoxo | 30. dubna 2017 v 3:36 | Reagovat

Skvělý komenty. Dost by mě zajímalo, jestli mají všichni v Bradavicích červený oči a deprese.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama