O týmu My Immortal czech

26. července 2011 v 23:14 |  Ostatní
Egoismus Ebony mě ovlivnil natolik, že jsem se rozhodla udělat článek o nás, kteří pracujeme na překladu My Immortal, aby jste vy, případní čtenáři věděli, s kým máte tu čest. :)
Začnu sebou. Jsem Laverysten a z největší části je překlad moje dílo. Dost často si říkám, do čeho jsem se to sakra uvrtala. :D
Co říká o My Immortal? : "O My Immortal si myslím jediné. Že je to sračka nejvyššího kalibru. Vážně, ani se neobtěžujte to číst. Je to jediná povídka, která způsobuje bolest jak psychickou, tak i fyzickou. Je to povídka, která by se měla přidat na seznam kleteb, které se nepromíjejí. A proč ji teda překládám? Protože jsem si myslela, že to bude dobrý. Že to půjde a že to bude vtipné. Ne, nejde to a je to stejná hrůza, jako v angličtině."
Ačkoliv je pravda, že s tím nápadem překladu jako první přišla Alex. Ta pomáhala s prasením prvních kapitol, glosuje žlutou barvou, překládá poznámky autorky, které mám problém přelouskat a převádí Voldemortovy proslovy do Yodštiny.
Co říká o My Immortal? : "Díky MI jsem zjistila, že jsem měla mozkové buňky... Slyšela jsem je při čtení umírat pomalou a bolestivou smrtí."
Ano, tohle je docela výstižné. Třetí členkou našeho týmu je Litllewitch.
Ta glosuje zeleně a taky občas pomáhá s překladem toho, co je na můj mozek až moc.
Co říká o My Immortal? : Je to fakt sračka. Nechápu, proč to vlastně glosuju. Asi mi z toho muselo rupnout v hlavě, jinak si to nevysvětluju :D.
Poslední z našeho týmu se stala Deidy, když nás opustila Alex.
Co říká o My Immortal?
Co si myslím o MI? Že je to zlo. Nebýt mé kamarádky, nikdy bych na tento skvost nenarazila a myslím, že mé mozkové buňky by mi byly neskonale vděčné, ale stalo se. Glosovat toto veledílo mě ale lákalo, tudíž když se hledaly nové duše, které by se tohoto nelehkého úkolu zhostily, řekla jsem si: "proč ne?"

Modře pár kapitol glosuje Lucy., občasná výpomoc našeho týmu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xoxo Xoxo | 30. dubna 2017 v 16:23 | Reagovat

Fakt odvádíte skvělou práci. Tleskám! Jinak autorka měla s názvem pravdu - Epony se stane nesmrtelnou, protože na ní už asi nikdy nebudu moct zapomenout.

2 Virtual Phone Numbers Virtual Phone Numbers | E-mail | Web | 12. října 2018 v 14:59 | Reagovat

Your cell phone number is your own property and your own property alone, but given it is to a exclusive phone process, you can never have to settle by 1 phone to make certain you tend not to miss significant calls. You possibly can forward ones calls to help any device you choose, whether it indicates the landline with your retail retail store, the "globalcallforwarding" phone you could have in your residense, or possibly your cellular telephone as long as you're on this go. It will give you the final freedom to manage business wherever that you are.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama