Srpen 2011

Kapitola 18

13. srpna 2011 v 22:34 Kapitola 18
Pozn. Laverysten se velmi omlouvá, ale její mozkové buňky byly po překladu tak rozloženy, že není schopná glosovat.

AN: ŘEKLA SEM PŘESTAŇTE KRITIZOVAT! Pokud to děláte ste zkurvení ubožáci! Dík raven za pomoc a tak. Si hustá! A nejsi ubožák. Dík za můj svetr! Ps důvod proč bryndál nadává je že se snaží být gofik (Chudák Bryndál, co ti kdy udělal)(on chce aby i o něm bylo v A/N napsáno, že je hustej)

Vzbudila sem se dalšího dne v mý rakvi. Vyšla sem ven a nanesla nějaký černý oční linky, černý oční stíny, krvavě-postelový lesk ((red = červený, bed = postel)) a černý kožený šaty s fakt velkým výstřihem, který byly tak potrhaný, že mi šlo vidět břicho.(Holka, ty jsi hotová módní ikona...) Měla sem lebkovej piercing v pupkus černým a červeným diamantem uvnitř. (Tu noc než sme se Draco a já vrátili zpátky do lebky (chápete lebky páč sem goffik a mám ráda smrt) ((school = škola, skull = lebka)) (Ne, nechápu)(já... asi mi dochází počet nesprostých slov na vyjádření se)
Bryndál zahnal Vlodemorta pryč. Odletěli sme odtama na našich košťatech (A nejeli tam Dracovým autem?). Moje bylo černý a ta košťatá věc byla krvavě červená. Na celým byla krajka (To si ani nechci představovat). Draco měl černý MCR třesk. ((broom = koště, boom = třesk))(Chudák Draco nevydržel a vybuchuje) Vrátili sme se do našich pokojů a
měli sme vy-víte-co(Voldemorta?) ((večeři?)) (Nevíme a vědět nechceme) na songy od Linkin Parku.) No, každopádně sem šla dolů do Velký Síně. Všechny zdi byly natřený na černo a stoly byly taky černý (Ano, duch Bradavic umřel). Ale mohli ste vidět že pod černou barvou byly natřený růžově.(To jako... že původně byly bradavcký stoly a zdi růžový? Omluvte mě, jdu zvracet) A všude byly lidi z pozérskejch kapel jako Ashlee Simmpson a Backstreet Boys.
"CO TO KURVA!" (Moje slova) Zařvala sem a šla si sednout vedle B'loody Mary a Willow. B'loody Mary měla na sobě černou koženou minisukni a triko Good Chraloote, černé síťovky a černé boty. Willow měla dlouhý černý gothický šaty s krvavě rudýma nápisama, které byly úplně krajkové a táhly se po celých stehnech a černých botách a síťovaných punčochách. (Já... začínám se bát, že všech nevím-kolik-kapitol nezvládnu... Mě už teď docházejí slova:D)Vampír, Dracula a Draco přišli. Začli sme se bavit o tom, kdo je víc sexy, Mikey(Proboha. Já četla Miley a naskočila mi jen Miley Citrus) nebo Gerard Way, nebo Billie Joe Armstrong. Kluci se připojili, páč sou bi. (To už nám tak nějak došlo, když praskl románek Vampíra s Dracem)(A mě to zrovna nedošlo. Já si myslela, že jsou tam všechny postavy šťastně hetero)
"Ti kluci sou tak zkurveně sexy." Řekl Navel ve chvíli, kdy starý gothický muž s černým vousem vešel dovnitř. Byl to ten samej, co včera zahnal Vlodemorta. Měl normálně opálenou kůži, ale měl bílej pudr a měl zemřelou ((dyed = nabarvené, died = zemřít)) zaječí ((hare = zajíc, hair = vlasy)) černou. (Já už bych asi taky ráda zemřela...)
"BRUMBÁLE?!" zadrželi sme všichni dech. (Ne, to se mi zdá, já se chci probudit)
"CO TO KURVA?" (Je vidět, že autorka má velmi rozmanitý slovník) Zakřičela sem rozzuřeně. "Myslela sem že to nosil jen aby vyděsil Volsemorta!"
"Čus všeci." Řek šťastně. "Jak můžete vidět, předělal sem místnost. Co si o tom myslíte?"
Všichni vod pozérskýho stolu v Gryiffindooru se začli radovat. My gotici sme se na sebe koukli úplně znechfuceni a zatřásli sme hlavama.Nemohli sme uvěřit, jakej to byl pozér! (Já už to vůbec nechápu)(Ono je možná lepší než chápat)
"MIMOCHODEM můžete mi říkat Albert.(takže Bryndál je Albert... Už jsem se lekla, že by to mohl být Albus...) ZAVOLAL KDYŽ JSME VCHÁZELI do našich tříd.
"Co to je za zkurvenýho pozéra!" Draco zakřičel rozzuřeně jak jsme jsme do Přeměňování. ((asi šli.)) (Já taky často jsem jsem... Můj normální stav totiž) Drželi sme se za ruce a Vampír vypadal fakt žárlivě (Taky nemohl pochopit, jak může Draco chodit s takovou krávou).(Ach jo... vzpomínám si na tu krásnou chvíli, kdy byl draco mrtvej a ušetřenje trápení... mohlo to tak zůstat.) Mohla sem vidět jak brečí krvavý slzy po gotickým stylu. (chápejte jako Gererd) ale já sem nic neřekla. (Už víme odkud vzal Ball ty krvavý slzy v True Blod)
"Vsadím se, že má krizi středního věku!" Zakřičela Willow.(Ano... zcela jistě.)
Byla sem tak zkurveně nasraná.