Duben 2012

666 návštěv celkem.

22. dubna 2012 v 13:23
Si přečetlo ten hnus. Asi jsem poctěna...
A Enoby by byla určitě taky.
Protože je goffik. (chápejte).


Na nějakou chvíli

21. dubna 2012 v 11:12
Předávám blog do správcovství Alex, která pro vás bude (doufám) překládat. Z důvodu práce a školy nějak vůbec nestíhám, ale snad to brzy bude lepší a vrátím se.
Laverysten

Kapitola 23

15. dubna 2012 v 19:53 Kapitola 23

AN: žržte krva držky děvki!1 enom žrlite bo sem dstala 10000 *(over 9000!)* rezenzí!1 tsáky pr raven za pomoz že mi řkla o tej ???? seš hstá holky dem zpolu nakupvat!


Dveře se otevřely a proFFesorka Rumbridgeová a Kornélie Popletalová vydupaly ven naštvaně. Pak nás Brumblb a Rumbridgeová přeřízli. (Jsou věci, které opravdu vědět nepotřebuju.)
"PANE WAY CO TO U VŠECH PÍP DĚLÁTE!" Rembridgeová řvala naštvaně. Brumbál na ní vřískal.
"Oops, udělala chybu!" morálne ji zkazil.
(Myslím, že jsem se definitivně ztratila v "ději".) "Měla na mysli ahoj a všichni se udělejte vevnitř." (To není Bradavická škole, ale Sexuální škola.)
Všichni jsme se naštvaně udělali vevnitř. A ostatní studenti taky. Sedla jsem si mezi Darkness a Draca a naproti B'loody Mary. Krab a Goyle začali dělat morbidní vtipy.
(Inu…každého vzrušuje něco jiného.) Oba vypadali přesně jako Ville Vollo. (oba? Že by dvojčata?) Osmovala jsem trochu Hraběte Čokuly a vypyla trchu krve z hrnku. Pak jsem nahnala jako stádo někoho kdo naštvaně střílel. Podívala jsem se za sebe a byl to... Vampír! On a Draco po sobě stříleli. (A čím, že po sobě stříleli?)
"Vampíre, Draco, co to kurva?" zeptala jsem se.
"Ty zasraný hořtarde!" řval Draco na Vampíra. "Já chci srát vedle ní!1"
(Sračka k sračce sedá.) (Hovnomet hovnometa hledá. Tohle je rozhodně plémě Vlasty Plamínka)
"Ne, já chci!" křičel.
"Ne ona tě kurva nemá ráda, ty zkurvysyne!" křičel Draco.
"Ne naser si mamrde ona myje mě, ne tebe!" křičel Vampír.
(Tak jestli s ní Potter chodí do sprchy, tak to je na tom líp.) A pak.. skočil na Draca! (ne v tom smyslu ty prase) Začali spolu bojovat a navzájem se mydlit. (To se ovšem se sexem nevylučuje.)
Blbál na ně křičel ale oni nepřestali. Najednou.. strašlivý muž s červenýma očima a bez nosu přiletěl na svém koštěti. Neměl vůbec žádný nos a měl na sobě šedý hábit.
(Já ale vůbec netuším, kdo to může být…) Všechno sklo v okně kterým proletěl dovnitř se rozpadlo. Ta ubožačka Britney se rozbulela. Vampír a Draco přestali bojovat...Já koupila jídlo... (Popcorn se vždycky hodí.) Všichni zalapali po dechu. Všade bylo ticho...Volzemort! (Jak ale vždycky prožívá jeho nástup na scénu)
"Eboby...Ebony..." Darth Valer
(bože proč proč proč proč proč proč jdu se oběsit)(A nemá tam být spíš Darth Valex? :D)(Shhh, nepropal mě.) řek zlle ve svém chraptivém hlase. "Misi jsi pokazila ty. Zabiji tě já teď a Vampíra já také zabiji. Nezabiješ-li ho předtím potom I Draca já zabiji!" (Kontinuita šla očividně do prdele. Vlastně už dávno…)
"Sím nenuť mě ho zabít sím!" Prosila jsem.
"Ne!" hrubě se zasmál. "Ho zabij, nebo já zabiji ho stejně!"
(Glosátorka se složila smíchy pod stůl.) A potom se smíchem odletěl pryč.
Roztřískala jsem se do slz.
(Podřezávání žil už asi nestačilo.) Draco a Vampír mě přišli zkroutit. (Bondáž?) Najednou se mi protočily oči (permanentní stav pro překladatelky) takže vypadaly strašně cool a goticky. Měla jsem vizi kde jsem viděla nějaké záblesky blesků a pak přišel Voldavač zabít Draca když si Draco depresivně podřízl zápěstí. (Takže už vlastně neměl koho zabíjet.)
"Ne!" zakřičela jsem svůdně
.(Áha, takže ve voicepornu ses zhlídla, ale tak jestli tur řve svůdně, no proč ne.) Najednou jsem se zamknula (sexbot?) a přestala jsem mít vizi.
"Ebony, Ebony, zješ v pohodě?" zeptal se Draco ustaraně.
"Jo jo." řekla jsem smutně jak jsem vstala.
"Fšechno je v pohodě Enoby." řekl Vampír sitlivě.
"Ne není!" Zakřičela jsem naštvané. Zlzy krve stekly po mých tvářích
. (taky máš tak ráda True Blood?) "O MŮJ ZKURVENÝ BOŽE co když mě něco posedně jako v Kruhu 2!" (Pochybuju, že někdo v Bradavicích by měl ponětí o něčem jako je Kruh 2.)
"Je to v poho holka." řekla B'loody Mary. "Možná by ses měla zeptat pro
FFesorky Zlověstné co znamenaj ty vize teda."
"Ok děko." Sem řekla smutně a zme šli.
(a šly a šly, až přišly do jinýho stavu)

Kapitola 22

15. dubna 2012 v 19:06 Kapitola 22

AN: držte huby! Ubožáci prstaňte buzerovat ok kdž se vám to nelíbi jdtě do prdle pkud ne tak j to paní norisová je to ravnina vina ok!!11 ste na hovno!1 ne dělm si srandu raven si krva drsna ubžaci sou na hovno!1


Celý den všichni mluvili o Utrpení kouzel. (O čem? Utrpění je spíš tahle povídka.) Stejně jsem se druhý den vzbudila. (bohužel) (To je ale škody.) Byla jsem ve svý rakvi tak jsem otevřela dveře. Měla jsem na sobě črné kožené pyžamo s krajkou. (Mlask) (what the fucking fuck, umíte si to vůbec představit, spát v kůži s krajkou?) Pak jsem zalapala po dechu.
Stáli předemnou kde... B'loody Mary, Vampír, Diabolo, Draco, Drákula a Willow!
(Delegace přišla popřáte dobré ráno?)
Otevřela jsem své karmínové oči.
(týjo, to chci umět taky, vidět skrz oční víčka) Willow měla na sobě těsný kožený top s obrázky krvavých růži. (A zase je tu obvyklá módní přehlídka.) Pod tou bradavicí měla černou nadýchanou sukni důvtip krajkou na ní a černé gotické kanady které byly připevněné navrch. Vampír měl na sobě plandavé tričko Simple Plan a plandavé černé kalhoty a Vansky. (Ještě, že ne uggy) Draco měl na sobě černé MCR tričko a črné džíny a koženou bundu. Vypadal přesně jako Gerard Way, a skoro tak kurevsky sexy. Vampír vypadal jako Joel Madden. B'loody Mary měla těsný nadýchaný gotický šaty které rozervala aby ukazovaly celý její odstranění s bílou zástěrou s nápisem 'čuka' a další sprostá slova a MCR texty nějak jako jedny šaty co jsem jednou viděla Amy Lee nosit. Darkness (která je Jenny) tam byla taky. Tkala rozervané černé gotické šaty s rozervanými věcmi a šněrovací něco jako top a černé špičaté boty. Krab a Goyle taky. Ukázalo se, že Darkness, Diabolův, Krabův a Goylův otec byl upír. (doufám že ten samý jako všech ostatních *eyeroll*) Spáchal sebevraždu tím, že si podřezal zápěstí. (taky mám chuť)(Ono taky jak jinak.) Taky je předtím znásilnil a tak. (To jako všechny? PedoUpír…) Dostali z toho takovou depku že se stali goffiky (goFFiky? xD) a přidali se ke Stanismu (chudák Stan..)
"O MŮJ ZASRANÝ BOŽE" Vzdala jsem se jak jsem vyskočila. "Proč tu kurva všichni ste?"
"Enoby něco se fakt posralo." řekl Draco.
"OK ale nejdřív si musím obléct nějaké zasrané oblečení." Zakřičela jsem naštvaně.
(Ano, opravdu máte tu čest s dalším brilantním dialoge.)
"Je to v pohodě. Musíme jít hned a stejně vypadáš kawaii.
(Světe div se, to je snad poprvé, co to napsala správně.) Tvoje tak kurva nádherná." Draco řekl v sexy hlasu.
"Oh dobře." Řekla jsem usmívajíc se. "Ale musíš mi říct proč je tvůj tak erektivní."
(Asi mi něco uniklo.) (Mně to celý připadá spíš fimózní. Viz: fimóza)
"Řeknu, řeknu." řekl.
Takže jsem nahodila černé oční linky, černou rtěnku a rudé stíny a bílý podklad.
(Nejlépe v tomto pořadí.) Pak jsem se udělala. (Taky běžná ranní procedura.) Všichni jsme šli před Velkého Hala a podívali se z vdovy. Vedle nás stála zasraná ubožačka Britney z Nebeldvíru. (Leave Britney alone!) Měla na sobě růžovou minisukni a tričko s Hilary Duff, tak jsme na ní všichni ukázali fakáče. (Protože žádný jiný gesto ani neumíme.) (A Britney na ty americký sráče ukázala dva prsty a ani jeden nevěděl o co to kurva jde!?) Uvnitř Velké síně jsme víděly Hňupála, Kornélii Popletenou jak řve na Brumbála a taky tam byla Doris Rumbridgeová.
"TOHLE NEMŮŽE BÝT!" řvala naštvaně. "ŠKOLA SE MUSÍ ZAVŘÍT!"
"PÁN ŠTĚKŮ MÁ V PLÁNU ZABÍT VŠECHNY STUDENTY!"
(Kdo?) křičela Kornélie Popletalová.
"NEHODÍ SE ABYSTE BYL NADÁLE ŘEDITELEM!" řvala Rumbridgeová. "JSTE MOC STARÝ A VÁŠ ALZHEIMER JE NEBEZPEČNÝ! MUSÍTE TO ZKUSIT ZNOVU NEBO VOLDEMORT ZABIJE VAŠE STUDENTY!"
(Nehodí se, abyste byl ředitelem a tak to zkuste znovu. O…k…)
"Dobře tedy." Brumbál řekl naštvaně. "Zadek nemůžeme toto udělat. Nemůžeme zavřít školu. Je tu jen jediná osoba schopná zabít Voldemorta a je na této škole. A její jméno je Enony Dark'ness Demence Raven Way."
(headdesk. Ale do Demence je tam naprosto správně.)
Draco, Krab, Goyle, Darkness, Willow, Vampír a B'loody Mary se na sebe podívali...zalapala jsem po dechu.
(Podejte mi někdo další flašku)

Kapitola 21

15. dubna 2012 v 18:22 Kapitola 21
AN: děte do hajzlu jo? Stojíte kurva za hovno není to moje vyna že pýšu špatně to kvůly té kurvě ravern protože děte do haje ubožáci!1 wooops dík raven za pomoc. (What the actual fuck? není trošku mimo? V jednu chvíli jí nadává a ve druhou děkuje? Co jsem prošvihla?) Mimochodem transilvana blya fakt hust!1 Dokonce sem šla do hradu kde byl filmovanej drkola! (Začínám vážně uvažovat, že to přestanu glosovat. Moje drahé mozkové buňky, prosím, neodcházejte!)


Pozděj sem šla do lebky.
(Do vlastní? Tam ale muselo být prázdno) Draco brečel ve společenské místnosti.(Asi fakt budu brečet s ním.) "Draco si v poho?" Zeptala sem se gothickým hlasem. (Co to zase je? Gothický hlas…)

"Ne nejsem ty zasraná kurvo!" zakřičel rozzuřeně. (Koukám, že tradiční způsob komunikace v tomhle díle stále zůstává.) Určil utíkat ((stated/started)) pryč
sebevražedným způsobem.
(Tak nějak si to neumím představit. Radši.) Začla sem brečet protože sem se bála že by moh spáchat sebevraždu.

"To je v poho Enoby" řekl Vampír. "Zařídím aby se cítil líp." (A jdou šukat.)
"Tím myslíš že pudeš a vyšukáš ho žejo!" zakřičela jsem naštvaně.
(Já to nečetla dopředu, příshám.) Pak sem běžela chytit Draca. Vampír přišel taky.

"Draco prosím pojď!" začal brečet. Krvavé slzy tekly dolů po jeho kbelíkovité tváři. (Chudák Draco s takovou tváří.) Byla sem fakt vzrušená protože miluju citlivé bi kluky. (jestli ste homofónové tak jděte do prdele!) ((homophone :D Takže pokud jste domácí telefony, bzučáky a podobně, jděte do prdele. )) (Já občas nevím, jestli se mám smát, nebo brečet.)(Já brečím smíchy. Tohle se fakt nedá.)

A pak…ustádovali sme součet kroků!
(Já teda většinou tuším, co chtěla autorka asi říci, ale tady už fakt ne.) Vampír vytáhl jeho černý nepřemožitelný kokain. ((invincibility coke)) (Ani Buffy by si neškrtla.)Oba sme pod něj vlezli. Viděli sme školníka pana Norrise, kterej naštvaně křičel s baterkou v ruce. (Pan Norris a Argus Filthová.)
"KDO JE TAM!" křičel naštvaně. Viděli sme přijít Filth.
(Tak je teda školník Filch, nebo Norris? Ono je to vlastně asi jedno.)Vlezl pod náš neviditelný kokain (Já… Nevím, co si o tom myslet. Ale zní to dobře.) a začal hlasitě mňoukat. (Jo, tak ona to prohodila. Ani mě to nepřekvapuje.)
"JE TAM NĚKDO!" křičel pan Norris.
"No kurva ty ubožácký malý zmetku a zkurvysyne!" řekl Vampír pod svými prsy znechuceně.
(Že by byl Vampír transka?)


"OMLUVTE MĚ! KDO TO ŘEKL!" řval pan Norris. Pak zamňoukal Filch.
"Filthe, je tady někdo pod pláštěm!" zeptal se. Filth přikývanul. A pak…mě Vampír políbil! Udělal to zrovna když…pan Norris sundal plášť!
(Cože? Jak můžeš kočkat sundat plášť? Aha, já čtu My immortal. Logiku tu nemůžu hledat.) (Wait. Pan Norris je školník a Filth/Filch je kočka? Chápu to dobře?)

"CO TO -" zakřičel ale bylo moc pozdě protože sme běželi pryč od něj. A pak sme uviděli Draca brečet a krotit v slzách a podřízavat si zápěstí před školou.
(A čím se podřezával?)
"Draco!" Brečela sem. "Si ok?"
(Budu ok, až si konečně užijeme tu trojku, ke které směřujeme.)
"Myslím že jo." Draco slzel.
(Právě jsem se ničím nepodřezal a jsem fajn.) Šli sme spátky do našich rakví líbajíc se.(Já vám nevím… Ale není to složitý? Líbat se za pochodu? Co když narazíte do Snapa?) Draco a já sme se rozhodli sledovat Lake Placid (vidíte není to depresivní?) na červené gothické posteli, spolu. (Takže se líbala s Potterem a teď je zase s Malfoyem…Ty jo, telenovela hadr.) Když sem chtěla pustit kazetu do videa, protočila jsem oči a měla vizi ((z toho kokainu)) něčeho, co se zrovna dělo. (To tak u vizí většinou bývá.) Zaklepání na dveře a Poplt a Mysterstvo kouzel vešlo do školy!1(Zrovna když si člověk říká, že už by nikoho dalšího nemusela zmrvit.)

Další kapitoly

13. dubna 2012 v 22:26 Ostatní
Tak 21. kapitola je u glosátorek a doufám, že tam nebude tak dlouho jako dvacátá, to znamená přibližně měsíc :D Překládala jsem ji pro vás v hodině dějepisu, tak si toho važte...
A 22. kapitolu pro vás vyjímečně překládá Lucy, čtenářka My Immortal, která se tak moc toužila mentálně zruinovat, že jsem jí umožnila tuto skvělou příležitost. Rozhodně se máte na co těšit!

-Laverysten

Kapitola 20

12. dubna 2012 v 23:40 Kapitola 20
Překladatelka k vám má na úvod pár slov :D

Rozhodla jsem se podělit se s originál-neznalými čtenáři o kousek té tragédie, kterou procházím při překladu každé další kapitoly. Zde je úvodní řeč autorky ke dvacáté kapitole.

AN: I sed I dnoty ker wut u fink! stof pflamin ok prepz!1 fangz 2 raven 4 da help!1 oh yah btw ill be un vacation in transilvania 4 da nex 3 dayz so dnot expect updatz.

Nutno upozornit že s každou přibývající kapitolou se čitelnost textu zhoršuje a výše ukázaný styl psaní se objevuje častěji a častěji…
Poslední kapitoly jsem měla vážný problém přelouskat a nad některými slovy se s glosátorkami radíme i desítky minut.
Tady totiž vůbec nejde o znalost angličtiny.
Jen je mi líto, že v češtině to prostě nevynikne.
Protože v češtině by tohle v životě nikdo nevyblil.

Ráda bych ještě poznamenala, že od této kapitoly se s tím přestávám piplat a budu se snažit zařadit každou hrubku nebo každý překlep přesně tak, jak je to napsáno v originále. Chybějící nebo přeházená písmenka popřípadě nesmyslné věty tedy nejsou mou neschopností, ale pouze přesností překladu! :D
Je to částečně i tím, že od dvacáté kapitoly, která se mi zdá asi nejpřelomovější už to jde od desíti k pěti. Tak si to užijte.

Laverysten


AN: Řekla sem nezajma mě co si myslite! Přestaňte rejpat jo ubožáci!1 dík raven za pomoc!1 o jé mimochodem budu na prázdninách v transilvanii další 3 dny tak neočekávejte updaty. (v Transylvánii. Jasně…)

Celej den sem přemejšlela co je to překvapení. Mezitím sem se nahrníčkovala (tak tohle je ale dokonalej výraz :D)(Jako už jsem toho slyšela v týhle povídce dost… ale tohle je asi první neironicky geniální slovo.) do černé kožené minisukně a černýho korzetu s ialovou krajkou všude okolo, a černý gothický pevný boty. MCR znova gongovali na koncert, od doby co Volxemort převzal ten poslední. (Tady mi ale smysl už unikl) Podřízla sem si zápěstí mezitím co sem celou noc pogovala na MCR v mý ložnici a cítila se vzrušená. (Inu…proti gustu, žádný dišputát) Najednou kdosi zaklepal na dveře mezitím co sem si chtěla převlíknout černý oblečení a pogovala na Vytesákovat z tebe ten jed. Úplně sem šílela a vypla to ale posvátně sem doufala že je uvnitř Draco a mohli bychom to znovu dělat.(Já posvátně doufám, že někdo ukončí mé trápení.)

"Co to kurva děláš!" zařvala sem nasraně. To byl Loopin! "Už se uděláš a znásilníš mě nebo co." (Cože? :D) Zařvala sem. Měla sem povolený to říct protože Bryndál (Bryndál je frája.) nám řek ať sme opatrní okolo volavky a Snapa od doby co byl pedofil. (Co se člověk ještě nedozví…:D)

"Ne, ve skutečpekelnosti (Tak tohle slovo asi začnu používat :D) (Kdybych si ho dokázala zapamatovat, tak ho taky používám :D)(chápejte, peklo) mohu si prosím vyhrabat noru pro pár kondemů?" zavrčel rozzuřeně.

"Jo abys moh šukat tvoji šestiletou přítelkyni co?" zakřičela jsem sarkasticky. (Počkat, já myslela, že pedofil je Snape. But it's MI…)
"Čubko." Řekl a odgongoval pryč.
(Já z toho taky snad začnu gongovat.)
No každopádně sem si dala nějaký černý stíny, černý linky a nějakou černou rtěnku a bílej pudr. Pak sem šla. Pak sem vzdychla. Snake
(To se vlastně hodí) a Loopin byli uprostřed prázdný haly, dělali to spolu a Dobby je pozoroval!1 (A natočil to někdo? :D)

"Pane bože ty komická idiotko!" zastříleli oba rozzuřeně když mě uviděli. Dobby utek pryč s brekem.
(Patrně dostal cumshot na obličej)(Ne, rozbrečelo ho, že jim to přerušila. :D)Vstali. Normálně jsem dřevnatěla bena… ((tak to byl doslovný překlad. Ale autorka podle všeho myslela: "Normálně bych byla vzrušená.))(Netuším WTF, ale hrozně se mi ta věta líbí. Je mi to líto, zbytky rozumu odumřely.)(protože miluju zpívajcí kluky jak to dělaj) ale oba byli zkurvení ubožáci. (mimochodem snake teď přešel do nebedvíru) ((griffindoor))(Nebelvíři ve Zmiju, Snape v Nebelu…potěš koště. Oh, svatá Rowlo, ty to vidíš. Nebo Danžíši.)

"Co to kurva to je to proč si chtěl kondomy?" zeptala sem se sadisticky. (chápejte, spelovala sem to) (Ach, tak tohle je sadismus…)
"Jenže tys mi je nemohla dát!" Lumpin zařval naštvaně.
"No taks mi měl říct" odpověděla sem.
(Začínám mít pocit, že ten dialog dává i smysl. Ačkoliv si myslím, že je to spíš díky překladatelce.)
"Do háje s tebou!" Začal Snake zuřivě střílet. A pak…vytáhla sem svou černou kameru a vyfotila si je. Mohli ste vidět že byli nazí a všecko.
(Taky ses mohla podělit)
"No pardon!" zakřičeli oba naštvaně. "Co to jako celý bylo?"
"To bylo abych vás mohla vydírat." Řekla sem. "Takže příště až mě uvidíte dělat to s mým přítelem tak mě nemůžete prásknout nebo tohle ukážu Hňupálovi
((Dumbledork. Vymysleli by jste lepší překlad? Na tohle jsem fakt hrdá. :D )) (Oni tě nechtějí prásknout. Oni se chtějí přidat, neasi.) Tak děte do prdele vy bastardi!" začla sem utíkat.
Honili mě ale pak sem na ně hodila mé zranění a oni o ně zakopli.
((jo, myslela hůlku…)) (Jo wound…) Každopádně sem šla ven a byl tam Vampír a vypadal fakt hrozně sexy.
"Kaj je kurva Draco?" zeptala sem se.
"Je zkurvenej bastard. Řekl mi, že se neudělá." Řekl upír třesouce svojí hlavou. "Chceš se udělat se mnou? Na koncert?" (Tak tohle je asi nejvtipnější část tohole rádoby díla :D) (Ne, není. To je můj překlad. Díky tomu je to vtipný :D Aneb slovo "cum" na sto způsobů)
Pak…mi ukázal jeho lítací fáro.
(Já četla háro. A vůbec mi to nepřišlo divný…) Vzdychla sem. Bylo to černé auto. Řek že jeho kmotrpes ((dogfahter)) Vážný (O)Blak ((Serious xD))(Ale Serious je přece správně, to nevíš…:D) (A já tak ráda používám "Siriusly".) mu ho dal. Poznávací značka vepředu ukazovala MCR666. Ta vzadu na sobě měla "ENOBY" (Počkat…není to Dracovo auto?)
…vzdychla sem.
(Já vzdychám utrpením.)
Vletěli sme do koncertní haly. MCR byli tam a hráli.
Vampír a já sme to začli dělat, pogujíc na hudbu
(Děvče je trochu whore-nado. Moje nové oblíbené slovo). Dívala sem se na kapelu a vzdychla.
Skoro sem měla orgasimus. Gerard byl tak zatraceně sexy! Začal zpívat "Helena"
(Protože jinou ani neumí) a jeho sexy krásný hlas zaplnil halu…a pak, jsem uslyšela pllláč. Otočila sem se a viděla Draca, brečet v koutě.(Já se k němu přidám, jestli vám to nebude vadit.)

Kapitola 19

12. dubna 2012 v 18:33 Kapitola 19

PPT: Po hodně dlouhé době nabírání psychických sil tu máte pokračování...

AN: prosim přestaňte kritizovat příběh jestli to uděláte ste zkurvení ubožáci a žárlíte ok!11 odteď budu mazat tvoje recenze!111 (Přiznejte se, kdo jste jí napsal?) mimochodem evonyd je chudokrevná! (A proto do sebe pořád řeže. To je naprosto logický) Dík raven že mi pomohla!11
Celý den sme nasraně přemejšleli o Stupidálovi. (Chudák Brumbál. Ta mu teda dává)(Wait. To je Brumby? Asi už si nepamatuju, kterými všemi způsoby ho zprznila…) Byli sme tak nasraný. No, měla jsem jednu věc na kterou sem se mohla těšit - koncert MCR. Byl zveřejněn zavoláním ((postphoned)) a tak sme všeci mohli jít. (Kolikrát tam už byli? Nebo to byla zase jiná kapela?)(Každý týden. Normálka, ne?)
Tak jako tak, šla sem smutně(Jde to i nějak jinak?) do společenské místnosti flákat školu. Draco byl celej tajnůstkářskej. (Tají nějakou aféru. Nebo plán tvé vraždy.)
Zeptala sem se ho co je a on se na mě naštval a já sem začla brečet celá sexy (To chci taky umět. U zkoušek by se to mohlo hodit) a naštvaná (chápejte citliví bi kluci jsou tak sexy) (Nechápu a mám takový pocit, že ani nechci)(Že on si radši nenajde chlapa… )
"Nikdo mi kurva nerozumí!1" křičel rozzuřeně jak jeho černý zajíc padal do jeho velkých modrých očí (Já bych teda nechtěla, aby mi zajíc padal do oka. To musí bolet. Ale asi lepší jak drátem do oka)(Je mi víc líto toho zajíce, je to normální?)jako Billiemu Joeovi v Boulevard of Borken Dreamz. Měl na sobě černé volné malby ((paints))(Hm… ověšenej obrazy?) a černé MCR triko a černou mrtvolu. (Ach, mrtvola. Nový modní hit)((die - zemřít, tie - kravata)) (chápejte, místo kravaty, protože sem goffik)(Zombie apokalypsa je tady, taste zbraně.) Já jsem měla černý kožený top s velkým výstřihem a řetězy a černou koženou minisukni, černé vysoké boty a kříž jako piercing v pupku. Moje vlasy byly v rozcuchaném fakt vysokém drdolu jako má Amy Lee v Gong Under. (napište mi email jestli chcete vidět obrázek) (Pokud ti budu někdy psát, tak kvůli obrázku Amy Lee to rozhodně nebude. Spíš to bude žalobu za psychickou újmu.)(Nemám chuť jí psát, ale vystalkovat a najít. Aby mi mohla ukázat tu fotku osobně, samozřejmě…)
"Obviň mě?" ((Accuse - obvinit, excuse - omluvit)) zavrčela sem(Obviňuju tě z veškeré psychické újmy, co z tohohle mám.)
"Kup-ale-ale-" zavrčel.
"Ty zkurvený bastarde!" zasténala jsem.
"Ne! Počkej! To není tak jak to kurva vypadá!" zakřičel. (Ne, na ty stupidní dialogy se prostě nedá zvyknnout)(Mě začínají bavit… Prašťte mě někdo.)
Ale bylo pozdě. Vím co sem slyšela.Utíkala sem do koupelny, nasraně ubrečená. Draco bušil na dveře. Šlehačkovala(jako… mixérem? Šlehat? Protože fakt nevím, co si představit) jsem a moje krvavé oční linky mi tekly dolů po tvářích a udělaly mi stylové slzy na mých výkalech (A teď si to zkuste představit)(Nechci, děkuju pěkně.)((feces- výkaly, faces - tváře)) jako měl Benjo v klipu pro Girls and Bois (raven tohle je taaaak naše video!). VYTÁÁÁÁÁÁHLA JSEM KONEC CIGARETY A ZAČALA kouřit trávu. (A proč ne začátek cigarety?)(Taky běžně z cigaret tahám trávu.)
Najednou se objevil Hargrid. Byl objeven.(Hargride! Stále pedofilní?)
"Zkurveně jsi mě vyšokoval!" zakřičela jsem nasraně a upustila brko. "Co si kurva myslíš že děláš na dámských záchodech?"
Akorát to nebyl jenom Hargrid. Někdo jinej tu s ním byl též! Na chvíli sem chtěla aby to byl Tom Rid nebo možná Draco, ale byl to Bryndál. (Hagrid, Bryndál. Jeden šmírák jako druhej)(Proč přesně chtěla, aby to byl Voldy?)
"Hey chci se na něco zeptat." Řekl a vytáhl svou rádoby-goffik peněženku. "Co si bereš na koncert?"
"Ty víš kdo jsou MCR!" zalapala jsem po dechu. (Bryndál ví všechno, neasi)(Je to Bryndál…)
!Ne ale viděl sem že bude koncert kde bude hodně gotiků a pankáčů" řekl. "mimochodem Draco má pro tebe překvapení."(Už si našel toho chlapa?)