Kapitola 20

12. dubna 2012 v 23:40 |  Kapitola 20
Překladatelka k vám má na úvod pár slov :D

Rozhodla jsem se podělit se s originál-neznalými čtenáři o kousek té tragédie, kterou procházím při překladu každé další kapitoly. Zde je úvodní řeč autorky ke dvacáté kapitole.

AN: I sed I dnoty ker wut u fink! stof pflamin ok prepz!1 fangz 2 raven 4 da help!1 oh yah btw ill be un vacation in transilvania 4 da nex 3 dayz so dnot expect updatz.

Nutno upozornit že s každou přibývající kapitolou se čitelnost textu zhoršuje a výše ukázaný styl psaní se objevuje častěji a častěji…
Poslední kapitoly jsem měla vážný problém přelouskat a nad některými slovy se s glosátorkami radíme i desítky minut.
Tady totiž vůbec nejde o znalost angličtiny.
Jen je mi líto, že v češtině to prostě nevynikne.
Protože v češtině by tohle v životě nikdo nevyblil.

Ráda bych ještě poznamenala, že od této kapitoly se s tím přestávám piplat a budu se snažit zařadit každou hrubku nebo každý překlep přesně tak, jak je to napsáno v originále. Chybějící nebo přeházená písmenka popřípadě nesmyslné věty tedy nejsou mou neschopností, ale pouze přesností překladu! :D
Je to částečně i tím, že od dvacáté kapitoly, která se mi zdá asi nejpřelomovější už to jde od desíti k pěti. Tak si to užijte.

Laverysten


AN: Řekla sem nezajma mě co si myslite! Přestaňte rejpat jo ubožáci!1 dík raven za pomoc!1 o jé mimochodem budu na prázdninách v transilvanii další 3 dny tak neočekávejte updaty. (v Transylvánii. Jasně…)

Celej den sem přemejšlela co je to překvapení. Mezitím sem se nahrníčkovala (tak tohle je ale dokonalej výraz :D)(Jako už jsem toho slyšela v týhle povídce dost… ale tohle je asi první neironicky geniální slovo.) do černé kožené minisukně a černýho korzetu s ialovou krajkou všude okolo, a černý gothický pevný boty. MCR znova gongovali na koncert, od doby co Volxemort převzal ten poslední. (Tady mi ale smysl už unikl) Podřízla sem si zápěstí mezitím co sem celou noc pogovala na MCR v mý ložnici a cítila se vzrušená. (Inu…proti gustu, žádný dišputát) Najednou kdosi zaklepal na dveře mezitím co sem si chtěla převlíknout černý oblečení a pogovala na Vytesákovat z tebe ten jed. Úplně sem šílela a vypla to ale posvátně sem doufala že je uvnitř Draco a mohli bychom to znovu dělat.(Já posvátně doufám, že někdo ukončí mé trápení.)

"Co to kurva děláš!" zařvala sem nasraně. To byl Loopin! "Už se uděláš a znásilníš mě nebo co." (Cože? :D) Zařvala sem. Měla sem povolený to říct protože Bryndál (Bryndál je frája.) nám řek ať sme opatrní okolo volavky a Snapa od doby co byl pedofil. (Co se člověk ještě nedozví…:D)

"Ne, ve skutečpekelnosti (Tak tohle slovo asi začnu používat :D) (Kdybych si ho dokázala zapamatovat, tak ho taky používám :D)(chápejte, peklo) mohu si prosím vyhrabat noru pro pár kondemů?" zavrčel rozzuřeně.

"Jo abys moh šukat tvoji šestiletou přítelkyni co?" zakřičela jsem sarkasticky. (Počkat, já myslela, že pedofil je Snape. But it's MI…)
"Čubko." Řekl a odgongoval pryč.
(Já z toho taky snad začnu gongovat.)
No každopádně sem si dala nějaký černý stíny, černý linky a nějakou černou rtěnku a bílej pudr. Pak sem šla. Pak sem vzdychla. Snake
(To se vlastně hodí) a Loopin byli uprostřed prázdný haly, dělali to spolu a Dobby je pozoroval!1 (A natočil to někdo? :D)

"Pane bože ty komická idiotko!" zastříleli oba rozzuřeně když mě uviděli. Dobby utek pryč s brekem.
(Patrně dostal cumshot na obličej)(Ne, rozbrečelo ho, že jim to přerušila. :D)Vstali. Normálně jsem dřevnatěla bena… ((tak to byl doslovný překlad. Ale autorka podle všeho myslela: "Normálně bych byla vzrušená.))(Netuším WTF, ale hrozně se mi ta věta líbí. Je mi to líto, zbytky rozumu odumřely.)(protože miluju zpívajcí kluky jak to dělaj) ale oba byli zkurvení ubožáci. (mimochodem snake teď přešel do nebedvíru) ((griffindoor))(Nebelvíři ve Zmiju, Snape v Nebelu…potěš koště. Oh, svatá Rowlo, ty to vidíš. Nebo Danžíši.)

"Co to kurva to je to proč si chtěl kondomy?" zeptala sem se sadisticky. (chápejte, spelovala sem to) (Ach, tak tohle je sadismus…)
"Jenže tys mi je nemohla dát!" Lumpin zařval naštvaně.
"No taks mi měl říct" odpověděla sem.
(Začínám mít pocit, že ten dialog dává i smysl. Ačkoliv si myslím, že je to spíš díky překladatelce.)
"Do háje s tebou!" Začal Snake zuřivě střílet. A pak…vytáhla sem svou černou kameru a vyfotila si je. Mohli ste vidět že byli nazí a všecko.
(Taky ses mohla podělit)
"No pardon!" zakřičeli oba naštvaně. "Co to jako celý bylo?"
"To bylo abych vás mohla vydírat." Řekla sem. "Takže příště až mě uvidíte dělat to s mým přítelem tak mě nemůžete prásknout nebo tohle ukážu Hňupálovi
((Dumbledork. Vymysleli by jste lepší překlad? Na tohle jsem fakt hrdá. :D )) (Oni tě nechtějí prásknout. Oni se chtějí přidat, neasi.) Tak děte do prdele vy bastardi!" začla sem utíkat.
Honili mě ale pak sem na ně hodila mé zranění a oni o ně zakopli.
((jo, myslela hůlku…)) (Jo wound…) Každopádně sem šla ven a byl tam Vampír a vypadal fakt hrozně sexy.
"Kaj je kurva Draco?" zeptala sem se.
"Je zkurvenej bastard. Řekl mi, že se neudělá." Řekl upír třesouce svojí hlavou. "Chceš se udělat se mnou? Na koncert?" (Tak tohle je asi nejvtipnější část tohole rádoby díla :D) (Ne, není. To je můj překlad. Díky tomu je to vtipný :D Aneb slovo "cum" na sto způsobů)
Pak…mi ukázal jeho lítací fáro.
(Já četla háro. A vůbec mi to nepřišlo divný…) Vzdychla sem. Bylo to černé auto. Řek že jeho kmotrpes ((dogfahter)) Vážný (O)Blak ((Serious xD))(Ale Serious je přece správně, to nevíš…:D) (A já tak ráda používám "Siriusly".) mu ho dal. Poznávací značka vepředu ukazovala MCR666. Ta vzadu na sobě měla "ENOBY" (Počkat…není to Dracovo auto?)
…vzdychla sem.
(Já vzdychám utrpením.)
Vletěli sme do koncertní haly. MCR byli tam a hráli.
Vampír a já sme to začli dělat, pogujíc na hudbu
(Děvče je trochu whore-nado. Moje nové oblíbené slovo). Dívala sem se na kapelu a vzdychla.
Skoro sem měla orgasimus. Gerard byl tak zatraceně sexy! Začal zpívat "Helena"
(Protože jinou ani neumí) a jeho sexy krásný hlas zaplnil halu…a pak, jsem uslyšela pllláč. Otočila sem se a viděla Draca, brečet v koutě.(Já se k němu přidám, jestli vám to nebude vadit.)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Klárka Klárka | 13. dubna 2012 v 19:32 | Reagovat

Když to tak čtu mám pocit, že to musí být dílo vzniklé při pokusu "opice píší Shakespeara" :D
Jinak obdivuju překladatelku i glosátorky, že se do tohoto strašného díla pustily
Jestli tu mám v komentáři chyby, je to tím, že mě mozkové buňky při čtení opustily :D

2 myimmortalczech myimmortalczech | 13. dubna 2012 v 22:29 | Reagovat

Děkuji za všechny z týmu :D -Laverysten

3 NikaV NikaV | Web | 31. prosince 2012 v 2:46 | Reagovat

Je v tom koutu pro brečící ještě volno?

4 NikaV NikaV | Web | 31. prosince 2012 v 2:47 | Reagovat

Je v tom koutu pro brečící ještě volno?

5 Bibi Bibi | 31. prosince 2012 v 14:27 | Reagovat

Shakespeara tu zastupuje spíš Voldyho slovník.
Je to co kapitolu silnější kalibr.Chcípám smíchy a blbostí.

6 Šár Šár | 15. října 2015 v 15:40 | Reagovat

Včera jsem se dostala k téhle povídce a musím konstatovat, že i když je totální sračka (Omlouvám se za slovník, ale já fakt musím), tak díky skvělého překladu a komentářům glosátorek to z toho dělá naprosto geniální zábavu. Jsem tady zvyklá na ledacos, ovšem věta "Málem jsem dostala organismus" mě fakt dorazila a začala jsem se smát na celé kolo. Tomu nekonkuruje ani krvavě postelový lesk. ='D

7 Lucka :3 Lucka :3 | E-mail | 30. března 2016 v 10:00 | Reagovat

Mohu to dát na wattpad?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama