Květen 2012

Kapitola 25

4. května 2012 v 21:40 Kapitola 25

AN: přestaňte kritizova jo jestli ne ta řenu Justinovi (Bieberovi?) aby vas zmlatil!1111 n řknu všm ubožkum aby jim dal do počítače vrtuz!1111111111111111111 ĎTE DO PRDELEEEE!1 raven tesákuju za pomoc!1

Byla sem tak vzrušená. Spojencovala sem Draca bloudící kdyby sme to zas měli dělat. Šli sme ven a pak sme šli do Dracova černého auta. (A tam jsme to dělali.)(Já už upřímně netuším, o co jde.)

"Ebony co to kurva říkala Profesorka Trevolryová." zašeptal Draco zalévajíc svou gothickou drobečkovou ruku s črným lakem na nehty na moji. (Co že to dělal?)

"Řekla že by mi řekla co ty vize znamenej zejtra." Zabručela sem sexy hlasem. Vytáh kabaret s heroinem a napíchnul se a dal mi to na lžičkovidličku.(Doufám, že na tu vidličkovou stranu.) Vyletěl s autem do stromu. (A pak je vrba mlátička umlátila. THE END)(Ano prosím.) Vylezli sme nahoru. Draco zapnul nějaký MCR.

"A všecky věci cos mi nikdy neřekla a všechny úsměvy které mě budou pronásledovat." zpíval Gerardovým sexy hlasem. Začali sme se vroucně navzájem obkládat hřebíčkama. (Děcka jsou na BDSM a sakra.) Sundal mi črný řemen a moji černou koženou tyč. (Já opravdu nechci vědět, kde tu tyč měla.) Sundala sem mu jeho černé boxeky. A pak...strčil svou pulzující vy-víte-co do mého nářadí. (Umm… pulzující věc do nářadí. Tak hřebíčky už tam měli, co dál? Kleště?)

"OMŮJBOŽE Draco Draco!" křičela sem a měla orgism. Stanovili sme pasivní líbání (Už se mi po něm stýskalo). Najednou...sem usnula (To Draco asi za moc nestojí). Měla sem sen. V něm černý chlápek střílel na dva goffiky s dlouhýma černýma vlasama.

"Ne! Prosím kurva nezabíjej nás!1"(Ano! Prosím kurva zabij je. Všechny.) prosili ale on jen pokračoval v zastřelování. Utekl v červeném autě.

"Ne! O můj zkurvený bože!11" Zakřičela sem vyděšeným hlasem.

"Ebony co je?" Draco se zeptal jak sem otevřela svoje ledově modré oči. (Odkdy je má modrý?)(Odteď.)

Začla sem brečet a krvavé slzy mi šly dolů po tváři. Řekla sem Dracovi ať zavolá Vampíra. Udělal to jeho černým Likin Park mobilem (Ale ne). Prdel nejhorší věc byla že lidi na které se ve snu střílelo kde.....Lucian a Serious!111(Konec dobrých pedofilů? Nebo tihle pedo nejsou? Kdo se v tom má vyznat…)

Kapitola 24

4. května 2012 v 21:34 Kapitola 24

KAPITOLA 24

AN: ubožaci přestaňte kritizovat povídku prože právem žarlte tak děte do prdele ok do pekla!11 raven buzny zi pomoc!(Tak moc propaguje LGBT komunitu, až je používá jako nadávku.)

No jako další sme měli Deviace (Jo, jo, diagnostikovat se, je třeba) tak se musim Proffessorky Trevolryové zeptat na vize.

"Konnichiwa, všichni poďte sem" řekla Proffesorka Sinisterová v japonštině (Tak jsou u Trelawneyový nebo u Sinistry? Chápu, nemám v tom hledat smysl). Smrděla (Smrdět na někoho rtěnkou…jak se to dělá?) na mě svou černou gothickou rtěnkou. Je to ta nejstylovější zasraná učitelka vůbec. Má dlouhé mrtvé (Zombie vlasy, yay) černé vlasy s červenýma konečkama a červené oči. (jjí matka bila upír. Taky taky napůf Japonka, takže tak mluví a všecko (Tak proto má ty mrtvé vlasy). ona a b'loody mry (Chudák, ta dopadla.) vycházejí klecí) Je fakt mladá na učitelku. dneska měla černý kožený tílko s červenou krajkou a dlouhý goffický černý roztrhaný šaty (A teď si takhle tu profesorku představte)(Myslíš, že by se mnou šla na rande?). Vešli sme dovnitř černý třídy s pastory Emily the Strong. Závodila sem rukou. Měla sem nějakej černej lak na nechty s červenejma pentagrama.

"Co je Ebony?" zeptala se. "Hej líbí se mi tvuj lak na nehty, kdes ho sehnala, hot topik?"

"Jo." Odpověděla sem. (Kde jinde, že?) Všeci ubožáci kteří nevěděli co je HT se na mě divně čuměli. Ukázala sem na ně prostředníček (A já už si říkala, že by snad v téhle kapitole nepřišel fakáč.). "No mám ňáký věcy o kterých s váma chcu mluvit. Kdy to chcete splatit?"

"Noa co teď?" zeptala se.

"OK." Řekla sem.

"OK třído všecky kurva pouštím." Řekla Proffesorka Trevolryová a nechala všecky jít. "Kromě tebe Britney." Rejpla si do Britney a součtu dalších ubožáků. "Prosím vymítejte (chápete) 1 na straně 3." (Ne, já to nechápu)(Já taky ne, ale určitě je to něco super duper, co mi ubožáci nemůžeme chápat.)

"OK Mívam hodně vizí." řekla sem s obavama v hlase. Moc se bojím že Draco gonguje umřít.

No dala mi černou kryptalovou kouli abych zamkla. Podívala sem se na to.

"Co vidíš?" zeptala se.

"Řekla sem že vidím černou gothickou lebku a pentagram."

Najednou se ozvalo zaklepání na dveře. Podívala sm se naa ně. Byl to Draco. Vypadal fakt sexy měl na sobě černou fazetu a černý gothický Linkin Park triko a čeré kongressky. (A pak umřel, aby už se nadále nemusel trápit. Nebo to není ta vidina…?)

"Okay můžeš už jít, uvidíme se, čubko." řekla Proffesorka Sinisterová. (Tak takhle se mluví s učiteli, děcka)

"Čau, děvko." řekla sem mávajíc.

Šla sem k Dracovi a Vampír seděl vedle něj. Oba sme sledovali Draca a byla sem vystavená.