Kapitola 27

18. července 2012 v 22:03 |  Kapitola 27
AN: vte co!111 Vbuec mě nezjma co v ubžaci si o mě mislite!111 tak přstaňte kritizovat zkurvnoou povidku kurvy!1111 zuby pro raven za její lásku a sport a pomoc miluju tě holka nemohla sem updatovat lol byla sem fakt zdeptna a řezala sem si zápěstí tak sem musla do nemocnice (kde jsem vymýšlela další kapitolu téhle povídky pod vlivem silných léků) (To už tu jednou bylo, že se řezala a musela do nemocnice. Nechápu, proč to neudělá pořádně.) rraven si hustaa holka!1111111111111111

Všicchni v místnosti se uvedli v šťastný pláč - musela sem je zachránit. (Kdo nebrečí depresivně, brečí proti nám.) Drako, Lucian, Vážný (James) Bond Vampire všichni mě šli obejmout. Sestra jim začla dávat medicínu.
"Udělej se Enoby." řekla proffesorka Sinatra. (To je teda zajímavá medicína.) Měla na sobě černé gothické vedoucí šaty s korzetovým tílkem a skutečnou upíří krví na něm a zkurveně černé platinové boty. "Musím ti říct zkurvenou zkázu."
Zamkla sem na Luciana, Serifse, Drakeho a Vampíra. Přikývli.

Vesele sem zasmrděla a vešla sem do temné místnosti. Musela sem změnit profesorku Sinisterovou vytáhla ňáké černé karty. Začla koukat do černé kelímkovité koule. (ať se snažím jak chci...ne. Neumím si to představit.) Řekla..."Taro, tmné časy sou blízko." (Wow. Autorka se zde nejspíš natolik ztotožnila se svou postavou, že použila své skutečné jméno.) řekla zle. Nakoukla do koulí. (A čí byly?) "Vidíš, musíš jít zpátky v čase." (Proboha, jen to ne!) Vytáhla časový toner jako měla Bloody Mary (když chtěla vytisknout Siriuse). "Když Voldemint byl v Bradavicích předtím než se stal mocným měl zlomené ohniště. ((heart / hearth )) Mysliš že by se stejně stal Volxemortem kdyby byl zamilovaný?"
Zatřásla sem hlavou. "Musíš zpátky v čase a svést ho. Je to jediný způsob. Když bude i tak zlý pak ho musíš zabít. Přijd zítra do mého pokoje a můžeš to udělat." (Ne, tohle se neděje. Že se to neděje?)
"Okay." řekla sem smutně. Udělaly zme dotek smrti. Vyšla sem ven smutně.
"Co se kurva stalo?" zeptal se Draco a Vampír.
"Jo co se stalo?" zeptala se Darkness, Willow a Boldy Mary?
("Co se stalo?" Zeptala se překladatelka zoufale)

Chtěla jsem jim říct zadek ale všichni tam byli. (V tom zadku.) Slavili že Lucian a Sirius byli něžní. Všichni na mě byli hrdí zadek já vybíhala chtít mluvit s Dracem. Oni sýrovali mé jméno a ňácí reportéři se snažili uddělat interview s Bryndálem(/upírem).
Byl zvednut prapor. Plno zkurvených ubožáků tu byli zjevně proto že se snažili bejt goffici měli znamení HIM na jejich rukáh - přes ně nebylo ho slyšet. I pan Noris vypadal šťastně. (I když se paní Filchová očividně někde ztratila.) Črný a červený dort byl vynesen ven. Crabbe a Goyke nastavili ňáký ohňostroye do tvaru lebek z Wesley z Kouzelnických mouder.
Nasadila sem si neviditelný kokain (Tak neviditelnej asi nebyl, když zvládla napsat takovou sračku.) s Vampírem a Dracem a spolu sme se vykradli ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama