Kapitola 1

Kapitola 1

21. července 2011 v 17:04
(Poznámka překladatelky: za zprasení textu z češtiny do Tarštiny děkuji mé nejdražší Egogy. Já, jakožto překladatelka, budu používat přezdívku Enoby. Skutečný nick si zde nelajznu napsat. :D )

AN: Speciální díkes mé přítelkyni Raven, bloodytearz666 za pomoc s povídkou a za korekci. Jsi hustá! Justine, jsi láska mého depresivního života a taky jsi hustej! MCR jsou taky hustý! (Ano, všichni jsou hustí, pochopili jsme.)

Ahoj. Menuju se Ebony Dark'ness Dementia Raven Way a mám dlouhý, ebenově černý vlasy (takhle sem získala své jméno) do půlky zad, s fialovejma proužkama, červenejma konečkama a ledově modrý oči, průzračný jak slzy. Hodně lidí mi říká, že vypadám jak Amy Lee (Kdyby jen Amy Lee tušila...). (Pokaď nevíte, kdo to je, vypadněte!) Nejsem příbuzná s Gerardem Wayem, ale přála bych si, abysem byla, protože je zatraceně sexy. (Ok... a proto by s ním chtěla být příbuzná?) Sem upírka, ale mý zuby jsou rovný a bílý. Mám bledou kůži. Sem taky čarodějka a chodím do kouzelnický školy jménem Bradavice v Anglii, kde sem sedmým rokem. (je mi sedmnáct.) (Kdo by to byl řekl...)
Jsem gothička (pro případ, že vám to nedošlo) (Bohužel došlo) a nosím hlavně černou. Miluju Hot Topic a všechno svoje oblečení mám odtamtud. Například dneska mám na sobě černej korzet s krajkou okolo, černou koženou minisukni, růžový síťovaný punčochy a černý těžký boty. Nosím černou rtěnku, bílej pudr, černý voční linky a červený voční stíny. Procházela sem se po školních pozemcích Bradavic. Sněžilo a pršelo, takže nesvítilo slunce (Další geniální dedukce), z čehož sem měla velkou radost. Koukalo na mě plno trapáků, tak jsem na ně zvedla svůj prostředníček. (Nelíbí se vám někdo? Ukažte na něj fakáče, typický komunikační prostředek)
"Hej, Ebony!" zakřičel na mě něčí hlas. Vzhlédla sem byl to………Draco Malfoy!
"Co je, Draco?" zeptala sem se.
"Nic." Řekl stydlivě. (Miluju rozhovory na úrovni)
Ale potom sem slyšela jak na mě volaj mí přátelé a musela sem vodejít.

AN: Je to dobré? Prosím, řekněte. Díkec.
 
 

Reklama