Kapitola 10

Kapitola 10

26. července 2011 v 19:00
((Poznámka překladatelky: Na přání mé nejmilejší Egogy, neboli Alexky, jak ji možná znáte, to budu asi víc komentovat. Stejně to nikdo krom ní nečte a bez těch komentářů by to asi ani překládat nešlo. Nějak si ulevit musím :D Jinak Alexce chci poděkovat za překlad Voldemorta v minulé kapitole do Yoda-řeči. V originále mluvil starou angličtinou, ale dospěly jsme k závěru, že takhle to bude vtipnější. :D Pravděpodobně ho bude - teda doufám - psát i do příštích kapitol, protože já to tak dobře neumím. :) A teď už si můžete užít kapitolu 10. Spolu s jedenáctkou jí říkám přelomová. Je tam jistý přelom mezi hloupostí a naprostou debilitou. Posuďte sami...))

AN: přestaňte vy buzny (Lepší být buzna, než být blbá)(Nejlepší je být oboje!:D) když nemáte rádi můj příběh pak vyppadněte! Ps zjistilo se že b'loody mary není mudla a ona i vampír jsou zlí, proto změnili koleje ok! (Což je kravina nejvyššího kalibru)

Opravdu jsem byla z Vlodemorta celej den vystrašená. Rozrušeně sem šla na zkoušky s mou gothic metalovou kapelou Bloody Gothic Rose 666. ((Krvavá Gothická Růže 666)) (666 očividně není jen na Dracově lítajícím fáru)
Jsem hlavní zpěvačka a hraju na kytaru. Lidi říkaj, že zníme jako něco mezi GC, Slipknot a MCR. (A říkali to i před lobotomií mozku?)(Pochybuju, že je kdo kdy slyšel hrát) Další lidi v kapele sou B'loody Mary, Vampír, Draco, Ron (ačkoliv mu teď říkáme Diabolo. Má teď černé ((ehm?)) vlasy s modrýma proužkama.) ((ehm????)) a Hargrid. (A na co hraje? :D) ((EHM????...Pardon.))(Já nevím proč, ale jako první mě napadly dudy...) Dneska byli Draco a Vampír deprimovaní, tak nepřišli a namísto toho sme psali songy. Věděla sem, že si Draco pravděpodobně řeže svý zápěstí (nemohl zemřít, páč byl taky upír a jediný způsob jak zabít upíra je k-ř-í-ž-e-m (nemůžu to napsat normálně) ((protože jsi dylina. A to můžu napsat normálně s čistým svědomím, je to totiž pravda.)) a Vampír pravděpodobně čuměl na depresivní film jako je The Corpse Bride. ((Mrtvá nevěsta. Mi to přišlo jako krásná pohádka J )) (Náhodou ten konec byl depresivní :D)(A já to stále neviděla a teď vím, že nemám koukat:D)
Oblíkla sem si ((ale ne….už zase.)) černé kožené triko, který odhalovalo mý kozy a maličkou přiléhavou minisukni s nápisem "Simple Plan" na zadku (To se fakt vyrábí?)(Nechci to vědět). Můžete si myslet, že sem děvka, ale fakt nejsem. ((Neboj, Ebony, už tě známe 10 kapitol a myslíme si svoje.)) (Ne, vůbec nejsi)
Zpívali sme cover songu "Helena" a na konci písničky sem se zhroutila v slzách. ((už zase…a já k tomu taky nemám daleko. Už zase…)) (Já jen nevím, jesti to jsou slzy smíchu, nebo zoufalství)(Neříkalas, že jste jen psaly songy?)
"Ebony! Si OK?" Zeptala se se B'loody Mary přísným hlasem.
"Co si kurva myslíš?" Zeptala sem se naštvaně. A pak sem řekla. "No, Voldemort přišel a ten zkurvenej bastard mi řek ať kurva zabiju Harryho! Já ho nechci zabít páč je fakt milej, i když chodil s Dracem. Ale když nezabiju Harryho, pak Voldemort kurva zabije Draca!" Začala sem brečet. ((Slovník, holka, ten slovník…)) (Řekla jsem bastard, kurva...no, nejsem drsná holka? Nejsi)
Z ničeho nic Draco vyskočil zpoza zdi.(Já chci taky umět proskakovat zdí)
"Proč jsi mi to kurva neřekla!" Zakřičel. "Jak si jen mohla ty-ty-ty zkurvená pozérská mudlovská kurvo!" ((tady asi mělo být mudlovská šmejdko. Ale já překládám doslovně a mudblood tady nikde nevidím :) )) (Když je upír, jak může být mudla? Chudák Draco už je z toho taky úplně blbej)
Začala jsem brečet a brečet. ((vždyť už brečíš od toho, cos to řekla B'loody Mary, ne?)) Draco začal brečet taky, velice citlivě. Pak brečící utekl pryč. (A pak se přidala i Uršula)
Cvičili sme eště další hodinu. Pak najednou přišel naštvaně Bryndál! ((Dumbeldore. Srsly, jak to mám furt překládat?)) Jeho oči žhnuly a já věděla, že tentokrát to nebylo bolestí hlavy. ((bylo to tvou nesnesitelnou demencí.)) (Takže Brumbál už dostal chuť na sex)
"Co jsi to udělala!" Začal moudře plakat. (Moudře plakat? Co to sakra je?) (vidíte to není nadávání a tentokrát byl fakt naštvanej že až brečel) "Ebony, Draco byl nalezen ve svým pokoji. Spáchal sebevraždu tím, že si podřezal zápěstí!"
((Poznámka autorky: Ok. Omlouvám se, že do toho tak často skáču. Ale ono se to jinak nedá. Prostě vážně, všimli jste si toho? O něco výš píše, že upír se NEMŮŽE takhle zabít. A tady spáchal sebevraždu tím, že se podřezal. No. Možná se podřezal křížem. Pardon. K-Ř-Í-Ž-E-M.)) (Mluvíš mi z duše...)(Amen)

 
 

Reklama