Kapitola 11

Kapitola 11

26. července 2011 v 20:02
((Dostáváme se k mé oblíbené kapitole, ve které se Ebony pokusí zabít dosti zvláštním způsobem. Nebudu prozrazovat, uvidíte sami. :) Ve druhé části potom zjistíme, že Snape a Lupin nejsou tak nevinní, co se týče jejich sexuálních choutek, jak by se mohlo zdát…
Veškeré chyby ve jménech jsou zde opět záměrné.
Zároveň chci přivítat novou glosátorku, která to bere celý od první kapitoly, kde jsem já ještě moc neglosovala. 50 bodů pro Nebelvír dávám litllewitch, za nepopsatelnou odvahu…)) (Děkuju :D)

AN: Řekla sem přestaňte kritizovat ubožáci! Uvidíte esli je tadle kapitola stupidní! ((jo, uvidíme…)) řeší se v ní fakt závažný problémy! (Jaké jiné taky, že?) Blbí lidi, podívejte se sami jestli je to blbý!(Zcela jistě je.) Mimochodem dík mý kámošce raven za pomoc! ((kdyby byla tak dobrá kamarádka, rozhodně by ti zakázala tohle psát až do 44 kapitoly…))(A neukradla svetr. Ale o tom až později.)

"NE!" Zakřičela sem. Byla sem zhrozená! B'loody Mary mě zkoušela uklidnit ale poslala sem ji do prdele a běžela sem se vybrečet do svýho pokoje. (I s Uršulou) ((všímáte si, že v téhle povídce mají všichni Bradavičtí studenti své vlastní pokoje? Luxus docela :) )) Brumbál se mě snažil dohnat, křičel na mě, ale musel zastavit jak sem vešla do svýho pokoje, páč by vypadal jako úchylák. (A já myslela, že bude ten sex, když ho už nebolí hlava) ((Omluvte další vstup. Vidíte to? Ředitel školy si nedovolí vstoupit do pokojů svých studentů. Pak se nemůžeme divit, že chodí do Zapovězeného lesa, kde mají vstup zakázán, řežou si zápěstí a berou drogy. Nevěřím, že by s tím Ministerstvo nic neudělalo. No nic. Konec hledání logiky :D ))
Začala jsem brečet krvavý slzy a pak jsem si podřízla obě zápěstí. (Už zase?) ((to říkám)) Krev mi tekla po celým mým oblečení, tak sem si ho svlíkla a skočila naštvaně do vany, když sem pustila na plný pecky song Linkinů. Vzala jsem steak a téměř sem si ho zarazila do srdce, abych spáchala sebevraždu. ((stake = kůl, steak = …no prostě steak. Miluju její překlepy :) )) (Praktický prostředek na zabití upíra :D)(Ano, tady už jsem fakt brečela smíchy)
Byla sem tak zkurveně v depresi!(Já jsem z tebe taky) Vylezla sem z vany a oblíkla si černé krátké šaty s krajkou. Nazula sem si černé boty na vysokým podpatku s růžovýma kovovejma věcma na koncích (( ???)) a šest párů lebkovejch náušnic (Neměla nejprve jenom čtyři?). Nemohla sem tomu kurva uvěřit (Asi ty kurva začnu počítat). Pak sem se podívala z okna a zařvala sem: Snap(e) mě špehoval a natáčel na kameru! A Loopin si to přežvykoval! ((masticating = přežvykovat, masturbating = …však víte. Z toho plyne, že lidi si ho honí...vlkodlaci žužlaj.)) (To je tak nechutný)(Asi jsou... ohebnější.)
Seděli na košťatech.
"FUJ VY ZKURVENÍ ÚCHYLÁCI, PŘESTAŇTE NA MĚ ČUMĚT KDYŽ SEM NAHÁ! STE PEDOFILOVÉ NEBO CO!" Zařvala jsem a dala sem okolo sebe černej ručník s Marilynem Mansonem. ((Holka, už nejsi nahá, oblíkla ses o pár řádků výš...)) (Očividně se zvládla zase svlíknout :D) Z ničeho nic vběhnul Vampír.
"Abra Kedavra!" (To bude zřejmě upgrade Avada Kedavra) zařval a namířil na Snapa a Loopina svou dělohu. ((womb = děloha, wand = hůlka …)) (Harry, Harry, co ti to udělali)
Vzala sem svou zbraň a střelila Snapea a Loopina gazilionkrát, oba začli křičet a kamera (A ta se tam vzala zase kde?) se rozbila. ((představte si to natočené…)) Najednou vběhnul Brumbabral.
"Ebony, zjistilo se že někdo - NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!" zakřičel, když viděl Snapa a Loopina, zamával svou hůlkou ((uf. Ještě že ne dělohou…)) a najednou…
Hargrid přiletěl na svým koštěti a řek, že si musíme promluvit. (Hagrid na koštěti? Jak tlustou mělo to koště násadu?)
"Proč, Hargride? Jsi jenom malej Bradavickej student!" ((wow.)) (Malej? Viděla ta blbka někdy Hagrida?)
"MŮŽU BEJT JENOM BRADAVICKEJ STUDENT…." Hargirid se naštvaně zarazil. "ALE JSEM TAKY SATANISTA!" (To už přestává všechno....)(Já vás asi opustím, protože já už smíchy fakt nemůžu. Malej bradavickej satanista Hargirid)
"To není možné." Řekl Snape (Autorka se pro jednou trefila?) ostrým hlasem ((a měl pravdu.)) jak krev kapala z jeho ruky, kde ho zasáhla Brumbabralova hůlka.(Hodil po něm hůlku?) "Musí tady bejt jiný vysvětlení."
"TY ŽÁDNÝ NEMÁŠ!" Řvala jsem.
Loopin držel triumelefantně kameru. ((triumelephantly. Má cenu to komentovat? )) "Čočka může bejt poškozená, ale kazeta je pořád uvnitř!" ((řekl, pasivně si ho přežvykujíc…))
Cítila sem se slabá, víc než normálně, když nevypiju dost krve. ((znám ten pocit…))
"Proč to děláš?" Loopin řekl naštvaně když si otřel špinavý ruce o plášť.
((Tenhle dialog nedává prostě žádný smysl…a to jsem si jistá, že je přeložen správně. No nic.))
A pak sem slyšela slova, který jsem už slyšela dřív, jen ne vod něj. Nevěděla sem, jestli mám bejt šokovaná a šťastná nebo ho kousnout a vypít mu všechnu krev, páč jsem byla slabá.(Zabít. Všechny zabít a ukončit jejich (a naše) trápení)
"PROTOŽE…PROTOŽE…" řekl Hargid a dramaticky se zastavil ve vzduchu, mávajíc hůlkou. Pak začal zpívat melodii gothické verze songu od 50 Centa. (Asi jsem umřela smíchy :D)(Nejen ty. Gothic 50 Cent. Ten to dopracoval)
"Protože si goffic?" zeptal se Snap(e) trochu vystrašeným hlase, páč se bál že to znamená, že je spojen se Satanem.
"PROTOŽE JI MIILUJU!!!!" (Ne, tohle budu ignorovat. Z tohohle nebudu spát)
 
 

Reklama
Reklama