Kapitola 15

Kapitola 15

26. července 2011 v 23:36
AN: "přestaňte kritizovat ok! mimochodem stojíte za hovno od teď pokaždý když mě někdo zkritizuje podříznu si zápěstí!" ((Go! Go! Go! )) (Kdyby tak jen planě neplkala a taky něco dělala...)

"Ebony, Ebony!" křičel Draco smutně. "Ne, prosím, vrať se!"
Ale já byla moc naštvaná.
"No co! Teď můžeš jít a ošukat Vampíra!" Zařvala sem. ((všímáte, jak jejich dialog nenavazuje? A všímáte, jak často křičí/řve/nadává? Měla by navštívit psychiatra.))(Ona chce do trojky a neví, jak to říct.) (Threesome, yay :D)
Vpadla sem do svý místnosti a zavřela černý dveře svým krvavě rudým klíčem (No jistě, krvavě, jak jinak). Byl na něm obrázek Marylina Mansona. Vypadal tak sexy, že mi připomínal Draca a Vampíra.(Upřímně? Viděla někdy Marylina?) Začla sem brečet a brečet. Vzala sem žiletku a začla si řezat zápěstí. Deprimovaně sem vypila krev. (To pije svou vlastní krev?) Pak sem se podívala na mý černý GC hodinky a zjistila že musím na Biologii. (Což je v Bradavicích naprosto běžný předmět)
Oblíkla sem si krátké roztrhané černé gothické šaty s nápisem "Anarchie" krvavě (Opět. Všímáte si jak je všechno buď černý nebo krvavě rudý? :D) rudými písmeny, byl úplně rozpáranej. Pod to sem si dala černé roztrhané síťované punčochy a boty s červenými nápisy Joel po celé ploše.(Chápeme, jsi módní ikona.) Zvedla sem svý ebenově černý vlasy nahoru. Když se šla dolů, cítila sem se smutně a depresivně jako vždycky. Udělala sem nějakou pokročilou práci do Biologie. (Jsme rádi, že občas věnuješ čas i učení, nejen oblečení a sebevraždám. Případně "sexu") Proměnila sem krvavej pentagram na černou kytaru. ((V Biologii. Pentagram. Krvavý. Tohle je spíš předmět "černá magie")) Najednou se kytara proměnila v Draca!(Na to snad můžu říct jen... No co to kurva?) (Sama od sebe? Ta kytara má větší magický nadání než sama hlavní postava :D)
"Enoby, miluju tě!" zakřičel smutně. "Je mi jedno co si myslí ti zkurvení ubožáci a pozéři (To bude asi narážka na kritiky, že?). Jsi ta nejkrásnější holka na světě. Než sem tě poznal, chtěl sem celou dobu spáchat sebevraždu (A v jisté kapitole jsi ji už spáchal). Teď chci jen bejt kurva s tebou. Kurva tě miluju!" ((Omlouvám se. Tento předmět není "černá magie". To je "patetika pro pokročilé" :) ))(Wait. Co si vzpomínám, tak tu sebevraždu spáchal. Sice ho pak unesl a oživil Voldy, ale spáchal. A kvůli ní, ne?)
Pak…začal zpívat "Da chronicles of Life and Death" (vybrali sme si ho jako náš song páč jsme byli zamilovaní do Joela jak to zpíval) ((A já myslela, že jsou zamilovaní do sebe. No nic…)) před celou třídou! Jeho hlas byl tak neuvěřitelnej a gothickej (Jakej je gothickej hlas? :D) a sexy jako něco mezi Gerardem, Joelem, Pierrem a Marilynem Mansonem. (AN: nemyslíte že sou ti kluci tak sexy. Jestli nevíte kdo sou tak vypadněte)(Nemyslíme.)
"O MŮJ BOŽE" řekla sem jak skončil. Nějací zkurvení ubožáci na nás vejrali ale já jim jen ukázala prostředníček (který byl pokrytý černým lakem a ladil s Dracovým)(Co jiného na ně ukázat, že? Víc gest jí nikdo nenaučil) (To už tu dlouhoo nebylo. Ano, stýskalo se nám)
"Miluju tě!" řekla jsem a začli sme se líbat jako Hilary Duff (kurevsky ji nenávidim) a CMM v Moderní Popelce (Na tohle nemám slov.. Pak sme šli pryč a drželi se za ruce. Loopin na nás křičel(Chtěl se zeptat, jestli vás může následovat s kamerou, aby mohl přežvykovat) ale přestal protože každej tleskal tomu jak sexy spolu vypadáme (Tak blbou větu jsem už dlouho nečetla). ((Jen počkej, přijdou i daleko blbější :) )) Pak sem viděla plakát kterej říkal, že MCR maj koncert v Prasinkách. Podívali sme se na sebe úplně šokovaně a pak jsme spolu odešli. (V Prasínkách to docela žije.)
 
 

Reklama