Kapitola 17

Kapitola 17

29. července 2011 v 22:33
PPT: tak teda tady jí máte... :D:D


AN: Řekla sem stup kritizování toho příhěbu! Pokud ste trapáci tak to nčtěte! Můžete zjistit estli ste ubožáci nebo ne podle mýho kvízu je na mý hompage (Já si chci udělat kvíz) ((Já radši ani ne)). Pokaď nejste tak ste hustý. Pokaď ste tak BĚŽTE DOOOOOOOOOO PRDEEEEEEEEEEEEEEEEELEEEEEEEEEEEEEEEE! (Až po tobě) Pz willo není dopravdy trapka. Raven prsm udělej to slibuju že ti vrátim tvůj plkát!


Tom Riddle (Damn, nebyl v předchozí kapitole jen Rid? Případně je to někdo jinej?) ((Ještě sis nezvykla, jak často autorka mění jména postav?)) nám dal ňáký oblečení a věci zadáčo. (Yep, vůbec nezbankrotuje) Řek že nám pomůže s make-upem jestli chtěl pže byl fakt do módy a věcí. (je bisezuál) (automatické opravy ve wordu mě štvou… Co je špatně na slově "bisezuál"?:D). Hargird na nás nepřestával střílet ať jdeme zpět do Bradavic. "Co to kurva Hargride?" Zařvala jsem nasraně. "Táhni do prdele ty zkujvenej bastarde." No každopádně přišla Willow. (jé, willow žije… Ta mi chyběla.) (Já říkala, že se vrátí) Hargird odešel pryč naštvaně.

"Hej děvko vypadáš kawaii." řekla. (Ty jo, vždycky jsem chtěla, aby mě takhle kamarádi zdravili) (Ano, takhle se běžně kamarádi zdraví) ((někdy vás tak pozdravím :D ))

"Jo ale ne tak kawaii jak ty." odpověděla sem smutně protože Willow je opravdu hezká a všechno. Měla na sobě (proboha, ne, to mi fakt chybělo) krátkou černou korzetovou-věc s krvavě červenýma krajkama na tom a černě krvavě rudou minisukni, kožený síťovaný punčochy a černý špičatý boty který ukazovaly jak moc bledá bla.(Ok… kožený síťovaný punčochy… a černě krvavě rudou sukni… WTF?) Měla fakt hezký tělo s velkýma kozama (Ano, konečně nějaká důležitá inforamce) a vším. Byla hubená došt na to aby byla anorektička.(ok, tak to musela být fakt hezká… blééé) (To je geniální přirovnání :D) ((představte si ji...jako vážně, živě si ji představte. To je neskutečný.))

"Tákže deš na koncert ((z minulé kapitoly)) s Dracem?" zeptala se.

"Jó." Řekla sem šťastně.

"Já du s Diabolem." Odpověděla šťastně. No každopádně Draco a Diabolo přišli (Taky jsem to nečekala). Vypadali extrémě sexy a bylo vidět že si myslrli že sme taky dislexy. ((no, možná spíš disgrafy :D )) (jo, děsně exy jste) Diabolo měl na sobě černý tričko s nápisem "666" (jak originální… proč ne třeba 555?) (Takže 666 nemý rád jenom Draco, ale i Diabolo...že by měl taky něco s Dracem jako Vampír?). Měl na sobě tunu makeupu přesn jeako Maryli Manson. Draco měl kožený kalhoty a černé gotické GC tričko a černý Vansky který dostal od Warped tower (?)B'loody Mart (Bože, to mi připomíná Wal mart) jde na koncert s Dracolou. Dracola se kdysi menoval Navel (ano, je to přesně ten, kdo si myslíte… Nemohla Nevilla vynechat?) ale zjistilo se že byl unesenej po narození a jeho opravdová rodina byly upíři. (Nechte mě hádat… je totálně goffic) (A nakonec se z něj vyklube bratr Bloody Mary, je mi to jasný) Zemřeli v automobilový nehodě (To je taky děsně původní). Navel nekonvertoval k satanismu a stal se gothic (ha!). Byl teď ve Zmijozelu (protože je naprosto jednoduchý jen tak přejí t z koleje do koleje) (Jako všichni ostatní). Měl na sobě černý pokrčený triko, černý džínsy a boty a černý vlasy s červenejma proužkama (Takže druhej Vampír). Teď mu říkáme Dracula. (Ok, opakování matka moudrosti… a není nad to, když mu chvíli říkají Dracola a chvíli Dracula)No každopádně jsme všichni šli k Dracovo černému Mercy-Bensu (chápete protože sme gpffik) (okay, mercy=slitování, bens=slangově 100 dolarů a jen bych ráda podotkla, že ne, nechápu.) (Na kterém je to číslo 666) kterej mu dal jeho otec Lucian (*facepalm* aspoň jednou by nějaký jméno mohla trefit). ((tak třeba teď se sekla jen o dvě písmenka)) Zahulili jsme trávu, koks a crack. (Nejsem si úplně jistá, jak to dokázali, že nenabořili první překážku na cestě s tímhle v sobě.) ((tenhle koktejl by ani nepřežili, natož aby s ním v krvi dokázali řídit...)) Draco a já sme se muchlovali. (Sakra, kdo řídil? :D) Dělali sme si prdel z tuctu stupidních zkurvených ubožáků. (Byli s váma v autě?) Brzy sme dorazili. Já zalapala po dechu.

Gerard byl ten nejsem (Byl a pak nebyl, jako většina postav v téhle obludnosti) kluk na světě! Zamkl se ještě víc sexy než na fotečkách. (Lock=zamknout, look=vypadat) (Je to slušný chlapec, takže se zamkl. Hlavně aby ho nějaká neodemkla). Měl dlouhý havraně černý vlasy a pronikavý modrý oči.(Ty jo, já si ho pamatuju jen jako blond guye) Byl fakt hubenej a měl úžasnej etnickej (OMG) hlas. Pogovali sme na Helenu a ňáký další songy. Najednou Gerard sundal masku(Deja vu?). A ostatní taky. Zalapala sem po dechu. Vůbec to nebyl Gerard! Byl to hnusnej trapáckej chlap bez nosu a červených očí (ok, vážně si nejsem jistá, jestli ty oči teda měl nebo ne)… Všici utíkali pryč až na mě a Draca. Draco a já jsme přišli. Byl to… Vlodemort a Smrtdýleři! (Ano! Dějovej zvrat!) (Zase Vole mord. Očividně si kouzlo ctrl+c a ctrl+v pořádně nenaučila. Nj, cvičit se musí)

"Vy pitomí blbci býti!"střílel nasraně."Enoby, já tobě zabíti Vampíra přikázal. Ty však pokazit to dokázala. A nyní… Já zabíti Draca muset budu!"

"Ne ne prosím!" prosili sme smutně ale on vyndal svůj nůž. (Protože hůlky už jsou z módy) ((tohle je goffické podsvětí čarodějnického světa, tak mají nože a zbraně, neasi. Hůlky jsou pro trapáky :) ))

Najednou starej gotickej muž onemocněl na jeho koštěti (flu=nemoc, flew=přiletěl) (Jo, vítr je sviňa). Měl plicní(lung=plíce, long=dlouhý) černý vlasy (Co se tu člověk nedozví...) ((tak to onemocněl fakt vážně)) a dlooooouhej černej chleba(bread=chleba, beard=vousy) (Co kdyby měl hlad). Měl na sobě černý roucho který mělo na zádech napsáno "avril lavigne"(ne, prosím, avril ne:'() (Ne, to je moc :D) Střelil kouzlo a Vlodemort utekl(ano, Vlody je očividně velkej srab). Byl to… BRYNDÁL! (A ani nestihl zanadávat!)
 
 

Reklama