Kapitola 19

Kapitola 19

12. dubna 2012 v 18:33

PPT: Po hodně dlouhé době nabírání psychických sil tu máte pokračování...

AN: prosim přestaňte kritizovat příběh jestli to uděláte ste zkurvení ubožáci a žárlíte ok!11 odteď budu mazat tvoje recenze!111 (Přiznejte se, kdo jste jí napsal?) mimochodem evonyd je chudokrevná! (A proto do sebe pořád řeže. To je naprosto logický) Dík raven že mi pomohla!11
Celý den sme nasraně přemejšleli o Stupidálovi. (Chudák Brumbál. Ta mu teda dává)(Wait. To je Brumby? Asi už si nepamatuju, kterými všemi způsoby ho zprznila…) Byli sme tak nasraný. No, měla jsem jednu věc na kterou sem se mohla těšit - koncert MCR. Byl zveřejněn zavoláním ((postphoned)) a tak sme všeci mohli jít. (Kolikrát tam už byli? Nebo to byla zase jiná kapela?)(Každý týden. Normálka, ne?)
Tak jako tak, šla sem smutně(Jde to i nějak jinak?) do společenské místnosti flákat školu. Draco byl celej tajnůstkářskej. (Tají nějakou aféru. Nebo plán tvé vraždy.)
Zeptala sem se ho co je a on se na mě naštval a já sem začla brečet celá sexy (To chci taky umět. U zkoušek by se to mohlo hodit) a naštvaná (chápejte citliví bi kluci jsou tak sexy) (Nechápu a mám takový pocit, že ani nechci)(Že on si radši nenajde chlapa… )
"Nikdo mi kurva nerozumí!1" křičel rozzuřeně jak jeho černý zajíc padal do jeho velkých modrých očí (Já bych teda nechtěla, aby mi zajíc padal do oka. To musí bolet. Ale asi lepší jak drátem do oka)(Je mi víc líto toho zajíce, je to normální?)jako Billiemu Joeovi v Boulevard of Borken Dreamz. Měl na sobě černé volné malby ((paints))(Hm… ověšenej obrazy?) a černé MCR triko a černou mrtvolu. (Ach, mrtvola. Nový modní hit)((die - zemřít, tie - kravata)) (chápejte, místo kravaty, protože sem goffik)(Zombie apokalypsa je tady, taste zbraně.) Já jsem měla černý kožený top s velkým výstřihem a řetězy a černou koženou minisukni, černé vysoké boty a kříž jako piercing v pupku. Moje vlasy byly v rozcuchaném fakt vysokém drdolu jako má Amy Lee v Gong Under. (napište mi email jestli chcete vidět obrázek) (Pokud ti budu někdy psát, tak kvůli obrázku Amy Lee to rozhodně nebude. Spíš to bude žalobu za psychickou újmu.)(Nemám chuť jí psát, ale vystalkovat a najít. Aby mi mohla ukázat tu fotku osobně, samozřejmě…)
"Obviň mě?" ((Accuse - obvinit, excuse - omluvit)) zavrčela sem(Obviňuju tě z veškeré psychické újmy, co z tohohle mám.)
"Kup-ale-ale-" zavrčel.
"Ty zkurvený bastarde!" zasténala jsem.
"Ne! Počkej! To není tak jak to kurva vypadá!" zakřičel. (Ne, na ty stupidní dialogy se prostě nedá zvyknnout)(Mě začínají bavit… Prašťte mě někdo.)
Ale bylo pozdě. Vím co sem slyšela.Utíkala sem do koupelny, nasraně ubrečená. Draco bušil na dveře. Šlehačkovala(jako… mixérem? Šlehat? Protože fakt nevím, co si představit) jsem a moje krvavé oční linky mi tekly dolů po tvářích a udělaly mi stylové slzy na mých výkalech (A teď si to zkuste představit)(Nechci, děkuju pěkně.)((feces- výkaly, faces - tváře)) jako měl Benjo v klipu pro Girls and Bois (raven tohle je taaaak naše video!). VYTÁÁÁÁÁÁHLA JSEM KONEC CIGARETY A ZAČALA kouřit trávu. (A proč ne začátek cigarety?)(Taky běžně z cigaret tahám trávu.)
Najednou se objevil Hargrid. Byl objeven.(Hargride! Stále pedofilní?)
"Zkurveně jsi mě vyšokoval!" zakřičela jsem nasraně a upustila brko. "Co si kurva myslíš že děláš na dámských záchodech?"
Akorát to nebyl jenom Hargrid. Někdo jinej tu s ním byl též! Na chvíli sem chtěla aby to byl Tom Rid nebo možná Draco, ale byl to Bryndál. (Hagrid, Bryndál. Jeden šmírák jako druhej)(Proč přesně chtěla, aby to byl Voldy?)
"Hey chci se na něco zeptat." Řekl a vytáhl svou rádoby-goffik peněženku. "Co si bereš na koncert?"
"Ty víš kdo jsou MCR!" zalapala jsem po dechu. (Bryndál ví všechno, neasi)(Je to Bryndál…)
!Ne ale viděl sem že bude koncert kde bude hodně gotiků a pankáčů" řekl. "mimochodem Draco má pro tebe překvapení."(Už si našel toho chlapa?)
 
 

Reklama