Kapitola 21

Kapitola 21

15. dubna 2012 v 18:22
AN: děte do hajzlu jo? Stojíte kurva za hovno není to moje vyna že pýšu špatně to kvůly té kurvě ravern protože děte do haje ubožáci!1 wooops dík raven za pomoc. (What the actual fuck? není trošku mimo? V jednu chvíli jí nadává a ve druhou děkuje? Co jsem prošvihla?) Mimochodem transilvana blya fakt hust!1 Dokonce sem šla do hradu kde byl filmovanej drkola! (Začínám vážně uvažovat, že to přestanu glosovat. Moje drahé mozkové buňky, prosím, neodcházejte!)


Pozděj sem šla do lebky.
(Do vlastní? Tam ale muselo být prázdno) Draco brečel ve společenské místnosti.(Asi fakt budu brečet s ním.) "Draco si v poho?" Zeptala sem se gothickým hlasem. (Co to zase je? Gothický hlas…)

"Ne nejsem ty zasraná kurvo!" zakřičel rozzuřeně. (Koukám, že tradiční způsob komunikace v tomhle díle stále zůstává.) Určil utíkat ((stated/started)) pryč
sebevražedným způsobem.
(Tak nějak si to neumím představit. Radši.) Začla sem brečet protože sem se bála že by moh spáchat sebevraždu.

"To je v poho Enoby" řekl Vampír. "Zařídím aby se cítil líp." (A jdou šukat.)
"Tím myslíš že pudeš a vyšukáš ho žejo!" zakřičela jsem naštvaně.
(Já to nečetla dopředu, příshám.) Pak sem běžela chytit Draca. Vampír přišel taky.

"Draco prosím pojď!" začal brečet. Krvavé slzy tekly dolů po jeho kbelíkovité tváři. (Chudák Draco s takovou tváří.) Byla sem fakt vzrušená protože miluju citlivé bi kluky. (jestli ste homofónové tak jděte do prdele!) ((homophone :D Takže pokud jste domácí telefony, bzučáky a podobně, jděte do prdele. )) (Já občas nevím, jestli se mám smát, nebo brečet.)(Já brečím smíchy. Tohle se fakt nedá.)

A pak…ustádovali sme součet kroků!
(Já teda většinou tuším, co chtěla autorka asi říci, ale tady už fakt ne.) Vampír vytáhl jeho černý nepřemožitelný kokain. ((invincibility coke)) (Ani Buffy by si neškrtla.)Oba sme pod něj vlezli. Viděli sme školníka pana Norrise, kterej naštvaně křičel s baterkou v ruce. (Pan Norris a Argus Filthová.)
"KDO JE TAM!" křičel naštvaně. Viděli sme přijít Filth.
(Tak je teda školník Filch, nebo Norris? Ono je to vlastně asi jedno.)Vlezl pod náš neviditelný kokain (Já… Nevím, co si o tom myslet. Ale zní to dobře.) a začal hlasitě mňoukat. (Jo, tak ona to prohodila. Ani mě to nepřekvapuje.)
"JE TAM NĚKDO!" křičel pan Norris.
"No kurva ty ubožácký malý zmetku a zkurvysyne!" řekl Vampír pod svými prsy znechuceně.
(Že by byl Vampír transka?)


"OMLUVTE MĚ! KDO TO ŘEKL!" řval pan Norris. Pak zamňoukal Filch.
"Filthe, je tady někdo pod pláštěm!" zeptal se. Filth přikývanul. A pak…mě Vampír políbil! Udělal to zrovna když…pan Norris sundal plášť!
(Cože? Jak můžeš kočkat sundat plášť? Aha, já čtu My immortal. Logiku tu nemůžu hledat.) (Wait. Pan Norris je školník a Filth/Filch je kočka? Chápu to dobře?)

"CO TO -" zakřičel ale bylo moc pozdě protože sme běželi pryč od něj. A pak sme uviděli Draca brečet a krotit v slzách a podřízavat si zápěstí před školou.
(A čím se podřezával?)
"Draco!" Brečela sem. "Si ok?"
(Budu ok, až si konečně užijeme tu trojku, ke které směřujeme.)
"Myslím že jo." Draco slzel.
(Právě jsem se ničím nepodřezal a jsem fajn.) Šli sme spátky do našich rakví líbajíc se.(Já vám nevím… Ale není to složitý? Líbat se za pochodu? Co když narazíte do Snapa?) Draco a já sme se rozhodli sledovat Lake Placid (vidíte není to depresivní?) na červené gothické posteli, spolu. (Takže se líbala s Potterem a teď je zase s Malfoyem…Ty jo, telenovela hadr.) Když sem chtěla pustit kazetu do videa, protočila jsem oči a měla vizi ((z toho kokainu)) něčeho, co se zrovna dělo. (To tak u vizí většinou bývá.) Zaklepání na dveře a Poplt a Mysterstvo kouzel vešlo do školy!1(Zrovna když si člověk říká, že už by nikoho dalšího nemusela zmrvit.)
 
 

Reklama