Kapitola 22

Kapitola 22

15. dubna 2012 v 19:06

AN: držte huby! Ubožáci prstaňte buzerovat ok kdž se vám to nelíbi jdtě do prdle pkud ne tak j to paní norisová je to ravnina vina ok!!11 ste na hovno!1 ne dělm si srandu raven si krva drsna ubžaci sou na hovno!1


Celý den všichni mluvili o Utrpení kouzel. (O čem? Utrpění je spíš tahle povídka.) Stejně jsem se druhý den vzbudila. (bohužel) (To je ale škody.) Byla jsem ve svý rakvi tak jsem otevřela dveře. Měla jsem na sobě črné kožené pyžamo s krajkou. (Mlask) (what the fucking fuck, umíte si to vůbec představit, spát v kůži s krajkou?) Pak jsem zalapala po dechu.
Stáli předemnou kde... B'loody Mary, Vampír, Diabolo, Draco, Drákula a Willow!
(Delegace přišla popřáte dobré ráno?)
Otevřela jsem své karmínové oči.
(týjo, to chci umět taky, vidět skrz oční víčka) Willow měla na sobě těsný kožený top s obrázky krvavých růži. (A zase je tu obvyklá módní přehlídka.) Pod tou bradavicí měla černou nadýchanou sukni důvtip krajkou na ní a černé gotické kanady které byly připevněné navrch. Vampír měl na sobě plandavé tričko Simple Plan a plandavé černé kalhoty a Vansky. (Ještě, že ne uggy) Draco měl na sobě černé MCR tričko a črné džíny a koženou bundu. Vypadal přesně jako Gerard Way, a skoro tak kurevsky sexy. Vampír vypadal jako Joel Madden. B'loody Mary měla těsný nadýchaný gotický šaty které rozervala aby ukazovaly celý její odstranění s bílou zástěrou s nápisem 'čuka' a další sprostá slova a MCR texty nějak jako jedny šaty co jsem jednou viděla Amy Lee nosit. Darkness (která je Jenny) tam byla taky. Tkala rozervané černé gotické šaty s rozervanými věcmi a šněrovací něco jako top a černé špičaté boty. Krab a Goyle taky. Ukázalo se, že Darkness, Diabolův, Krabův a Goylův otec byl upír. (doufám že ten samý jako všech ostatních *eyeroll*) Spáchal sebevraždu tím, že si podřezal zápěstí. (taky mám chuť)(Ono taky jak jinak.) Taky je předtím znásilnil a tak. (To jako všechny? PedoUpír…) Dostali z toho takovou depku že se stali goffiky (goFFiky? xD) a přidali se ke Stanismu (chudák Stan..)
"O MŮJ ZASRANÝ BOŽE" Vzdala jsem se jak jsem vyskočila. "Proč tu kurva všichni ste?"
"Enoby něco se fakt posralo." řekl Draco.
"OK ale nejdřív si musím obléct nějaké zasrané oblečení." Zakřičela jsem naštvaně.
(Ano, opravdu máte tu čest s dalším brilantním dialoge.)
"Je to v pohodě. Musíme jít hned a stejně vypadáš kawaii.
(Světe div se, to je snad poprvé, co to napsala správně.) Tvoje tak kurva nádherná." Draco řekl v sexy hlasu.
"Oh dobře." Řekla jsem usmívajíc se. "Ale musíš mi říct proč je tvůj tak erektivní."
(Asi mi něco uniklo.) (Mně to celý připadá spíš fimózní. Viz: fimóza)
"Řeknu, řeknu." řekl.
Takže jsem nahodila černé oční linky, černou rtěnku a rudé stíny a bílý podklad.
(Nejlépe v tomto pořadí.) Pak jsem se udělala. (Taky běžná ranní procedura.) Všichni jsme šli před Velkého Hala a podívali se z vdovy. Vedle nás stála zasraná ubožačka Britney z Nebeldvíru. (Leave Britney alone!) Měla na sobě růžovou minisukni a tričko s Hilary Duff, tak jsme na ní všichni ukázali fakáče. (Protože žádný jiný gesto ani neumíme.) (A Britney na ty americký sráče ukázala dva prsty a ani jeden nevěděl o co to kurva jde!?) Uvnitř Velké síně jsme víděly Hňupála, Kornélii Popletenou jak řve na Brumbála a taky tam byla Doris Rumbridgeová.
"TOHLE NEMŮŽE BÝT!" řvala naštvaně. "ŠKOLA SE MUSÍ ZAVŘÍT!"
"PÁN ŠTĚKŮ MÁ V PLÁNU ZABÍT VŠECHNY STUDENTY!"
(Kdo?) křičela Kornélie Popletalová.
"NEHODÍ SE ABYSTE BYL NADÁLE ŘEDITELEM!" řvala Rumbridgeová. "JSTE MOC STARÝ A VÁŠ ALZHEIMER JE NEBEZPEČNÝ! MUSÍTE TO ZKUSIT ZNOVU NEBO VOLDEMORT ZABIJE VAŠE STUDENTY!"
(Nehodí se, abyste byl ředitelem a tak to zkuste znovu. O…k…)
"Dobře tedy." Brumbál řekl naštvaně. "Zadek nemůžeme toto udělat. Nemůžeme zavřít školu. Je tu jen jediná osoba schopná zabít Voldemorta a je na této škole. A její jméno je Enony Dark'ness Demence Raven Way."
(headdesk. Ale do Demence je tam naprosto správně.)
Draco, Krab, Goyle, Darkness, Willow, Vampír a B'loody Mary se na sebe podívali...zalapala jsem po dechu.
(Podejte mi někdo další flašku)
 
 

Reklama