Kapitola 23

Kapitola 23

15. dubna 2012 v 19:53

AN: žržte krva držky děvki!1 enom žrlite bo sem dstala 10000 *(over 9000!)* rezenzí!1 tsáky pr raven za pomoz že mi řkla o tej ???? seš hstá holky dem zpolu nakupvat!


Dveře se otevřely a proFFesorka Rumbridgeová a Kornélie Popletalová vydupaly ven naštvaně. Pak nás Brumblb a Rumbridgeová přeřízli. (Jsou věci, které opravdu vědět nepotřebuju.)
"PANE WAY CO TO U VŠECH PÍP DĚLÁTE!" Rembridgeová řvala naštvaně. Brumbál na ní vřískal.
"Oops, udělala chybu!" morálne ji zkazil.
(Myslím, že jsem se definitivně ztratila v "ději".) "Měla na mysli ahoj a všichni se udělejte vevnitř." (To není Bradavická škole, ale Sexuální škola.)
Všichni jsme se naštvaně udělali vevnitř. A ostatní studenti taky. Sedla jsem si mezi Darkness a Draca a naproti B'loody Mary. Krab a Goyle začali dělat morbidní vtipy.
(Inu…každého vzrušuje něco jiného.) Oba vypadali přesně jako Ville Vollo. (oba? Že by dvojčata?) Osmovala jsem trochu Hraběte Čokuly a vypyla trchu krve z hrnku. Pak jsem nahnala jako stádo někoho kdo naštvaně střílel. Podívala jsem se za sebe a byl to... Vampír! On a Draco po sobě stříleli. (A čím, že po sobě stříleli?)
"Vampíre, Draco, co to kurva?" zeptala jsem se.
"Ty zasraný hořtarde!" řval Draco na Vampíra. "Já chci srát vedle ní!1"
(Sračka k sračce sedá.) (Hovnomet hovnometa hledá. Tohle je rozhodně plémě Vlasty Plamínka)
"Ne, já chci!" křičel.
"Ne ona tě kurva nemá ráda, ty zkurvysyne!" křičel Draco.
"Ne naser si mamrde ona myje mě, ne tebe!" křičel Vampír.
(Tak jestli s ní Potter chodí do sprchy, tak to je na tom líp.) A pak.. skočil na Draca! (ne v tom smyslu ty prase) Začali spolu bojovat a navzájem se mydlit. (To se ovšem se sexem nevylučuje.)
Blbál na ně křičel ale oni nepřestali. Najednou.. strašlivý muž s červenýma očima a bez nosu přiletěl na svém koštěti. Neměl vůbec žádný nos a měl na sobě šedý hábit.
(Já ale vůbec netuším, kdo to může být…) Všechno sklo v okně kterým proletěl dovnitř se rozpadlo. Ta ubožačka Britney se rozbulela. Vampír a Draco přestali bojovat...Já koupila jídlo... (Popcorn se vždycky hodí.) Všichni zalapali po dechu. Všade bylo ticho...Volzemort! (Jak ale vždycky prožívá jeho nástup na scénu)
"Eboby...Ebony..." Darth Valer
(bože proč proč proč proč proč proč jdu se oběsit)(A nemá tam být spíš Darth Valex? :D)(Shhh, nepropal mě.) řek zlle ve svém chraptivém hlase. "Misi jsi pokazila ty. Zabiji tě já teď a Vampíra já také zabiji. Nezabiješ-li ho předtím potom I Draca já zabiji!" (Kontinuita šla očividně do prdele. Vlastně už dávno…)
"Sím nenuť mě ho zabít sím!" Prosila jsem.
"Ne!" hrubě se zasmál. "Ho zabij, nebo já zabiji ho stejně!"
(Glosátorka se složila smíchy pod stůl.) A potom se smíchem odletěl pryč.
Roztřískala jsem se do slz.
(Podřezávání žil už asi nestačilo.) Draco a Vampír mě přišli zkroutit. (Bondáž?) Najednou se mi protočily oči (permanentní stav pro překladatelky) takže vypadaly strašně cool a goticky. Měla jsem vizi kde jsem viděla nějaké záblesky blesků a pak přišel Voldavač zabít Draca když si Draco depresivně podřízl zápěstí. (Takže už vlastně neměl koho zabíjet.)
"Ne!" zakřičela jsem svůdně
.(Áha, takže ve voicepornu ses zhlídla, ale tak jestli tur řve svůdně, no proč ne.) Najednou jsem se zamknula (sexbot?) a přestala jsem mít vizi.
"Ebony, Ebony, zješ v pohodě?" zeptal se Draco ustaraně.
"Jo jo." řekla jsem smutně jak jsem vstala.
"Fšechno je v pohodě Enoby." řekl Vampír sitlivě.
"Ne není!" Zakřičela jsem naštvané. Zlzy krve stekly po mých tvářích
. (taky máš tak ráda True Blood?) "O MŮJ ZKURVENÝ BOŽE co když mě něco posedně jako v Kruhu 2!" (Pochybuju, že někdo v Bradavicích by měl ponětí o něčem jako je Kruh 2.)
"Je to v poho holka." řekla B'loody Mary. "Možná by ses měla zeptat pro
FFesorky Zlověstné co znamenaj ty vize teda."
"Ok děko." Sem řekla smutně a zme šli.
(a šly a šly, až přišly do jinýho stavu)
 
 

Reklama