Kapitola 24

Kapitola 24

4. května 2012 v 21:34

KAPITOLA 24

AN: ubožaci přestaňte kritizovat povídku prože právem žarlte tak děte do prdele ok do pekla!11 raven buzny zi pomoc!(Tak moc propaguje LGBT komunitu, až je používá jako nadávku.)

No jako další sme měli Deviace (Jo, jo, diagnostikovat se, je třeba) tak se musim Proffessorky Trevolryové zeptat na vize.

"Konnichiwa, všichni poďte sem" řekla Proffesorka Sinisterová v japonštině (Tak jsou u Trelawneyový nebo u Sinistry? Chápu, nemám v tom hledat smysl). Smrděla (Smrdět na někoho rtěnkou…jak se to dělá?) na mě svou černou gothickou rtěnkou. Je to ta nejstylovější zasraná učitelka vůbec. Má dlouhé mrtvé (Zombie vlasy, yay) černé vlasy s červenýma konečkama a červené oči. (jjí matka bila upír. Taky taky napůf Japonka, takže tak mluví a všecko (Tak proto má ty mrtvé vlasy). ona a b'loody mry (Chudák, ta dopadla.) vycházejí klecí) Je fakt mladá na učitelku. dneska měla černý kožený tílko s červenou krajkou a dlouhý goffický černý roztrhaný šaty (A teď si takhle tu profesorku představte)(Myslíš, že by se mnou šla na rande?). Vešli sme dovnitř černý třídy s pastory Emily the Strong. Závodila sem rukou. Měla sem nějakej černej lak na nechty s červenejma pentagrama.

"Co je Ebony?" zeptala se. "Hej líbí se mi tvuj lak na nehty, kdes ho sehnala, hot topik?"

"Jo." Odpověděla sem. (Kde jinde, že?) Všeci ubožáci kteří nevěděli co je HT se na mě divně čuměli. Ukázala sem na ně prostředníček (A já už si říkala, že by snad v téhle kapitole nepřišel fakáč.). "No mám ňáký věcy o kterých s váma chcu mluvit. Kdy to chcete splatit?"

"Noa co teď?" zeptala se.

"OK." Řekla sem.

"OK třído všecky kurva pouštím." Řekla Proffesorka Trevolryová a nechala všecky jít. "Kromě tebe Britney." Rejpla si do Britney a součtu dalších ubožáků. "Prosím vymítejte (chápete) 1 na straně 3." (Ne, já to nechápu)(Já taky ne, ale určitě je to něco super duper, co mi ubožáci nemůžeme chápat.)

"OK Mívam hodně vizí." řekla sem s obavama v hlase. Moc se bojím že Draco gonguje umřít.

No dala mi černou kryptalovou kouli abych zamkla. Podívala sem se na to.

"Co vidíš?" zeptala se.

"Řekla sem že vidím černou gothickou lebku a pentagram."

Najednou se ozvalo zaklepání na dveře. Podívala sm se naa ně. Byl to Draco. Vypadal fakt sexy měl na sobě černou fazetu a černý gothický Linkin Park triko a čeré kongressky. (A pak umřel, aby už se nadále nemusel trápit. Nebo to není ta vidina…?)

"Okay můžeš už jít, uvidíme se, čubko." řekla Proffesorka Sinisterová. (Tak takhle se mluví s učiteli, děcka)

"Čau, děvko." řekla sem mávajíc.

Šla sem k Dracovi a Vampír seděl vedle něj. Oba sme sledovali Draca a byla sem vystavená.
 
 

Reklama