Kapitola 25

Kapitola 25

4. května 2012 v 21:40

AN: přestaňte kritizova jo jestli ne ta řenu Justinovi (Bieberovi?) aby vas zmlatil!1111 n řknu všm ubožkum aby jim dal do počítače vrtuz!1111111111111111111 ĎTE DO PRDELEEEE!1 raven tesákuju za pomoc!1

Byla sem tak vzrušená. Spojencovala sem Draca bloudící kdyby sme to zas měli dělat. Šli sme ven a pak sme šli do Dracova černého auta. (A tam jsme to dělali.)(Já už upřímně netuším, o co jde.)

"Ebony co to kurva říkala Profesorka Trevolryová." zašeptal Draco zalévajíc svou gothickou drobečkovou ruku s črným lakem na nehty na moji. (Co že to dělal?)

"Řekla že by mi řekla co ty vize znamenej zejtra." Zabručela sem sexy hlasem. Vytáh kabaret s heroinem a napíchnul se a dal mi to na lžičkovidličku.(Doufám, že na tu vidličkovou stranu.) Vyletěl s autem do stromu. (A pak je vrba mlátička umlátila. THE END)(Ano prosím.) Vylezli sme nahoru. Draco zapnul nějaký MCR.

"A všecky věci cos mi nikdy neřekla a všechny úsměvy které mě budou pronásledovat." zpíval Gerardovým sexy hlasem. Začali sme se vroucně navzájem obkládat hřebíčkama. (Děcka jsou na BDSM a sakra.) Sundal mi črný řemen a moji černou koženou tyč. (Já opravdu nechci vědět, kde tu tyč měla.) Sundala sem mu jeho černé boxeky. A pak...strčil svou pulzující vy-víte-co do mého nářadí. (Umm… pulzující věc do nářadí. Tak hřebíčky už tam měli, co dál? Kleště?)

"OMŮJBOŽE Draco Draco!" křičela sem a měla orgism. Stanovili sme pasivní líbání (Už se mi po něm stýskalo). Najednou...sem usnula (To Draco asi za moc nestojí). Měla sem sen. V něm černý chlápek střílel na dva goffiky s dlouhýma černýma vlasama.

"Ne! Prosím kurva nezabíjej nás!1"(Ano! Prosím kurva zabij je. Všechny.) prosili ale on jen pokračoval v zastřelování. Utekl v červeném autě.

"Ne! O můj zkurvený bože!11" Zakřičela sem vyděšeným hlasem.

"Ebony co je?" Draco se zeptal jak sem otevřela svoje ledově modré oči. (Odkdy je má modrý?)(Odteď.)

Začla sem brečet a krvavé slzy mi šly dolů po tváři. Řekla sem Dracovi ať zavolá Vampíra. Udělal to jeho černým Likin Park mobilem (Ale ne). Prdel nejhorší věc byla že lidi na které se ve snu střílelo kde.....Lucian a Serious!111(Konec dobrých pedofilů? Nebo tihle pedo nejsou? Kdo se v tom má vyznat…)
 
 

Reklama