Kapitola 26

Kapitola 26

18. července 2012 v 21:46
Z důvodu nedostatku glosátorů (jedna glosátorka už měsíc prokrastinuje, druhá je nezvěstná a třetí už s touhle hrůzou nechce mít nic společného) jsem se rozhodla vzít to na sebe...zase. Enoby, stůj při mně. Nebude to tak pestrý jak jste zvyklí. Ještě že jsou ty kapitoly krátké. Doufám, že litllewitch aspoň pár glos dodá později. I když faktem je, že na tom už není co glosovat. To jsou perly samy o sobě. Posuďte sami...
-Laverysten

Update 2.2.2014 - Jsem zpět a doglusuju zbytek téhle příšernosti. Pravděpodobně jsem ztratila zbytek své soudnosti. 100 bodů pro Zmijozel!

AN: UBOŽACI PŘSTANTE KRIZITOVAT TDL PŘIBH OK!1 jestli nmate ridi tuto povidku pak se ďte bodnout vy zkrveni ubožaci! (asi fakt půjdu, pokud budu muset přeložit ještě jednu jedinou kapitolu) STOJITE ZA HVNO!111 oh a já nebila rasista ok!11
O pár mutací později Vampír přišel na strommm. M(mmm)ěl na sobě črného koženého Jacksona, (jó, ty časy kdy byl Jackson ještě černej. Hehe.) ((kdy měl kůži)) ((kdy byl...pardon, černý humor)) černé kožené kalhoty a triko Good Chralotte.
"Ahoj Vampíre." řekla sem flirtovně a začala sem vzlykat. Draco mě sexuálně objal zkoušejíc mě konfrontovat. (Zepředu, nebo zezadu?) Začla sem brečet krvavé slzy a pak sem jim řekla co se stalo.
"O kurva!" Vampír zakřičel nasraně. On4 začal smutně brečet. "Co kurva čurák udělal to!" (Zajímalo by mě, jak ta věta vypadá v originále.)
"Nevim" řekla sem. "Teď podte musíme to říct Bryndálovi."
Utíkali sme ze stromu do hradu. Bryndál seděl ve svým kanclu.
"Samče, naši tatové byli postřeleni!" Draco řekl když sme ušlehali součet slz z jeho bílé tváře. (Bude to z toho zajímavej krém do goffický buchty)
"Enoby měla vizi v jejím snnu."
Brandál začal koukolovat. "Hahahahaha! A jak dlužní vy mě přesvědčíte abych věděl Ebony není oddělená?"
Hleděla sem na Brumbála.
"Hele zmrde." řek nasraně jaak Brumbabral vzdychnul. (vidíte to je troubení chrakteru). "Víte velice dobře že nejsem rozhodná. Teď sežeň ňáké zkurvené ldi ocaď aby se podívali po Seriálu a Lucian- pornovi!" (Smrt dýleři si asi vydělávaj v pornu. To by vlastně dávalo smysl.)
"Okay." řekl intimním hlasem. "Kde sou?"
Bojovala sem (s touhou zabít autorku) o tom. A pak najednou... "Longdon." řekla sem. Řekla sem mu která ulice. On šel a zavolal ňáké lidi a udělal ňáký věci. (A takhle se milé děti posunuje děj.) Po pár m(mmm)nutchách se vrátil a řek že lidi je šli hledat. Po chvíli mu někdo znova zavolal. On řek že je našli. Draco, Vamír a já sme spolu odešli do našich místností. Šla sem s Dracem počkat do sesterny když Vampír začal řezat své zápěstí v jeho pokoji. Podívali sme se na (krev všude po pokoji) sebe gothickýma, derperesivníma očima. Pak sme se políbili. Najednou Vážný a Lucian přišli na nosítkách..a profesorka Sinisterová byla za nima!1 (Po takovým cliffhangeru nebudu dneska spát.)
 
 

Reklama
Reklama