Kapitola 3

Kapitola 3

21. července 2011 v 22:38
AN: PŘESTAŇTE KRITIZOVAT MOJI POVÍDKU VY TRAPÁCI, OK! Jinak díkec goffickým lidem za dobrý hodnocení! (To není žádný reprezentativní vzorek, že ne?) ZNOVU DÍK RAVEN! Jo mimochodem, nevlastním žádný texty Good Charlotte.(Díky bohu, ještě to by nám chybělo)

V noc kdy měl bejt koncert jsem nazula svý černý šněrovací boty na vysokým podpatku. Pod nima byly červený roztrhaný bordelky. Pak jsem si oblíkla černý, kožený minišaty se všema těma korzetovýma věcičkama vzadu i vepředu. Natáhla jsem si síťovaný rukavice na svý ruce. (Teď se stydím, že je na FFku nosím taky...) Narovnala jsem si vlasy a dodala jim špičatej vzhled. (Nějak si to neumím představit) Pak jsem se cítila tak nějak v depresi a podřízla jsem si jedno ze svých zápěstí. (Než "goffik" je spíš emo) (Spíš úplně blbej pozér) Četla jsem si depresivní knihu a poslouchala GC, mezitím co jsem čekala, až přestanu krvácet.(Ok, ale zní to spíš jak kdyby měla své dny, než že se podřezala.) Nabarvila jsem si nehty na černo a nanesla TUNY černejch očních linek a taky černou rtěnku. Nepotřebovala jsem pudr, páč jsem byla i tak dost bledá.(A proto si ho na sebe v minulý kapitole napatlala tolik) Vypila jsem trochu lidský krve a cítila jsem se připravená jít na koncert.
Vyšla jsem ven. Draco na mě čekal před svojí lítací károu. Oblečený měl triko Simple Plan (měli na tý akci hrát taky), volný, černý, skejťácký kalhoty, černej lak na nehtech a trochu očních linek. (AN: Dost coolovejch týpků to nosí, ok!) (Chudák Draco)
"Čau Draco!" Řekla jsem depresivně.
"Čau Ebony." Řekl zpátky.
Šli jsme do jeho černýho lítacího Mercedesu (na poznávací značce bylo 666) (Jak jinak) a letěli jsme na místo koncertu. Při tom jsme vzrušeně poslouchali Good Charlotte a Marilyna Mansona. Oba jsme kouřili cigára a nějaký ty drogy. (Protože všechny drogy se běžně kouří) Když jsme byli na místě, vyskočili jsme z fára a šli přímo před pódium. Skákali jsme nahoru a dolů a poslouchali jsme Good Charlotte. (Vystupující měli radost, že jim tam skákali)
Poznámka překladatelky: Já nemůžu. Já…nemůžu….to je tak stupidní, že z toho umřu.
Konec poznámky.
"You come in cold, you're covered in blood
They're all so happy you've arrived
The doctor cuts your cord, hands you to your mom
She sets you free into this life." Zpíval Joel (Nevlastním text tohodlec songu)
"Joel je tak zatraceně sexy!" Řekla jsem Dracovi, zírajíc na něho jak zpívá a plní celej klub svým úžasným hlasem. ((Draco nebo Joel?...)) (Taky jsem to chtěla poznamenat)(Dobrá otázka)
Najednou Draco vypadal smutně.
"Co je?" Zeptala jsem se, když jsme kalili na hudbu. Pak mi to došlo.
"Hej, to je v poho, nemám ho radši než TEBE!" řekla jsem.(Tak tohle mi autorka říct, tak utíkám seč mi nohy stačí)
"Fakt?" Zeptal se Draco citlivě a ochranitelsky dal ruku okolo mě.
"No fakt." Řekla jsem. "Krom toho, Joela ani neznám a chodí se zasranou Hilary Duff. Já tu malou děvku tak zkurveně nenávidím." Řekla jsem znechuceně a přemýšlela nad tím jejím hnusným blonďatým ksichtem. (To je asi jediná věc, se kterou souhlasím. Hilary Duff je hrozná)(Hilary je cool, náhodou:D Rozhodně víc, než autorka:D)
Tu noc šlo všecko fakt dobře a dobře jsem se bavila. A Draco taky. Po koncertě jsme chlastali nějaké to pivo a požádali Benjiho a Joela o jejich autogramy a fotky s nima. Dostali jsme GC koncertní trika. Já i Draco jsme vlezli zpátky do Mercedesu-Benz,ale Draco se nevracel zpátky do Bradavic. Namísto toho řídil auto směrem k……Zapovězenému lesu! (Asi má chuť na sex...)(Bojím se pokračování...)
 
 

Reklama