Kapitola 33

Kapitola 33

8. října 2012 v 21:16
AN: řekla sem držte huby to nní moje chiba ok jestli nemte rádi story pak ste ubožáci tak se bodněte kritici!1111 ps nebudu updatovat dkud mi nedate pět božích ohlasů ((jako od bohů? Good luck with that :D)) ne tentokrat to myslim vážně!11111 STE NA HOVNO!1111 tesáky raven za pomoc přísaham že ti pomůžu s tvym příběhem lolz1

"Oh můj zkurvený bože!1" zastřílela ((taky si brzo zastřílím)) sem smutně.((a s radostí)) "Měli bychom tě poslat do Svatého Manga,(komiksu..?) kurvo?"
"To ne!" řekla. "Egogy, potřebuju tvou pomoc. Přště až upjdeš zpátky v čse, myslýš, že bys mohla požádat Toma Andorsona o ňjakou poomc?"((Andersona.. en.wikipedia.org/wiki/Tom_Anderson))
"Jasně řekla sem smutně. vyšla sem ze dveří. Byl tam Draco!111 Měl na sobě velké černé GC trko které bylo jeho panamy.
"Hey Sexxy." řekla sem.((Slečna bude dělat i do pornoprůmyslu? Potěš koště..)) (to dělá už nějaký čásek, minule to bylo na téma "máme rádi sado maso")
"Jak to šlo Enoby?" zeptal se svým hlasem který byl tak sexy a hluboký trochu jako Gerard Way když mluví.(GW je hluboký, když mluví?)
"Fajn." odpověděla sem. Čuměli sme zpátky do koleje.
"Jak daleko si zašla se Satanem?" Drako se zeptal žárlivě.
"Moc daleko ne lol" zaštěkala sem. ((Dám pade komukoliv se podaří zaštěkat LOL))
"Budeš to s ním dělat?" zeptal se Draco vztekle.
"Doufam že ne tak daleko!111" zakřičela sem naštvaně. Pak sem se cítila blbě za střílení po něm. Řekla sem sorry. Ocucávali sme se.
Co se stalo Snipovi?" zavrčela sem.
"Uvidíš." Draco se zachichtal. Otevřel dveře...byli tam Snap a Lumpkin!11 Serious je pokroval režií je s černým nožem.
"NEEEEE PROSÍM!1111" Lumpkin pytloval jak Serious mu začal sát krev. Statisticky sem se smállla. ((a já dám kilo tomu, kdo se statisticky zasměje))(ty se neumíš statisticky zasmát? :D) Vzala sem mu nějaké fotony a Snap byl zmomentován. (nový způsob dokumentace za pomoci elementárních částic? xD) (ok já vim že je muž ale žralok útočí 3 lolz). ((ale teď už vážně brečím)) Vzsali sme nějakou Snipovou krev pak Drako a já sme šli zpátky do našich pokojů. Seděli sme na mojí goffické černé rakvi. Můj hřebíček byl trochu špinavej tak sem si oblíkla černej koženej outfit trochu jak 1 Suelene měla v Undreworld. (jestli ste o tom neslyšeli pak DI DO PRDELE!111) . Nasadila sem si nějaký boty na vysoký podrážce a podpatku. Darko nasadil 'desolition liverz' ((játra?)) od MCR. Pak...sme si začly sundávat navzájem oblečený. (stokrát denně se svléknout a obléknout... no proč ne?) Sundala sem jeho šest plechovek hoven, lolz. (o__O *slova došla*) Začli sme to dělat jako v Da Grudge. Dal svého svědka do mé vy víte čeho sexy. Měla jsem orgii. (a svědek to vše pečlivě dokumentoval, to kdyby náhodou došlo k soudnímu sporu, tak aby bylo dost důkazních materiálů) ((Hele, kolik jí tak může být teď? Nenapsala ona 50 Shades of Grey?)) ((je to docela dost možný))
"Oh Draco!1111111!1 Oh můj zkurvený bože Draco!1111" Křičela sem pasivně ((!!!)) když dostal erupci.
"Miluju tě TaEbory." zašeptal sexy a pak usnul lol. ((taky miluju tábory, ale sexy jim nešeptám)) (zazpíváme si nějakou táborovou...?)
 
 

Reklama