Kapitola 34

Kapitola 34

12. října 2012 v 19:45
34
AN: ZMLKNĚTE VY UBOŽÁCI!1111 četli ste vůbec ten příběh!11 ste prvděpodobně jen ubožci a pozeři tak děte do prdele!111 tesákuju raven za pomoc!1

Vzbudila sem se v rakvi další den. Draco byl pryč. (utekl?) Vstala sem a nasadila si črné úplné sexyh šatyyy na konci úplně roztrhané. Byla na nich červená korzetová věc vepředu a vzadu a šla k mým kolenům. Na těch šatech byl rozparek jak v mr & mr simth. (nějak si tento divný model šatů nedovedu živě představit...)
Nasadila sem si rozervané síťovky a černé boty. Najednou...Sorious vyčurákoval ((cocožetoto??)) (nádherný to výraz :D) ze dveří. Doufala sem v to.
"Čau Ibony." řekl. "Hádejj co máš jít udělat ((je tohle jen moje dirty mind, nebo ji má jít fakt "udělat")) ((bylo tam, že ji fakt má jít udělat :D )) profesorku sinistorovou do její kanceláře.
"Ok." řekla sem deprezzivním hlasem. Chtěla sem ošukat Draca nebo možná poslouchat MCR nebo Evonezcence. ((to má být nějaká značka osvěžovače vzduchu?)) ((nejspíš)) (jak to má hezky rozplánovaný holka...) I tak sem šla.
"Tak co se kurva stalo s Snipe((re))m a Loopinem?" zeptala sem se Soriouse flirtovně.
"Zkurveně sem je mučil." odpověděl statisticky. (k statistickému zasmání přibylo statistické odpovídání) "Sou teď v Abkhazianu, lol." (( Abkhazian se odloučil od Kazachstánu v roce 1999))
Ďábelsky sem se zasmála.
"Kde sou Draco a Vampira?" zamumlala sem.
"Sou omluveni ze školy pro dnešek." Sodomize((kdo že je tohle?)) ((asi Serious)) sexovně zavzdychal. (panebože :D) "Zrovna teď sledujou Nigtmare before Xmas."
Šli sme do kanceláře. Profesorka Sinisterová tam byla. Měla na sobě goffické černé šaty, úplně roztrhané trochu jako Amy Lee na obrázku
(http/ Pila nějaké Volximortserum.
Vytáhla mislánku a trhač času.
"Enoby, budeš teď mít další sezení. Taky potřebuju abys mi našla lék na závislost." řekla smutně. "Hodně štěstí. Tesáky!"
A pak...sem skočila znovu do Nesmyslánky. (Nesmyslánka proto, že je to celý totální nesmysl) Najednou sem se rozhlídla...byla sem v Krbní Hale a jedla Hraběte Čokulu. Byl smutek. Seděla sem vedle Satana. Na stole byl vysoký gottický muž s dlohýma črnýma vlasama, kbelíkovitou (cototo?) kůží a modrýma očima co měl na sobě kabát a črné Cronvresky. Vypadal úplně jako Charlyn Manson ((myslí Charlese Mansona?)). Všimla sem si...že pil předzvěst.
"Kdo to je!11" Zeptala sem se.
"Oh, to je prfesor Zkurvysyn." ((to jméno chci)) (nene :D) řekl Satan. "Je učitel zlých tušení...Ebony?" (jedno zlé tušení mám já a to takové, že autorka zkrátka není normální)
"Jo?" zeptala sem se.
"Vědělas že Marylin Mason hraje dneska v Prasinkách? A před tím pouštějí Cvičení v kině. (V těch Prasinkách to fakt nějak žije, ty jo :D)
Jo?"
"No...chtěla bys jít na kontort ((tzn. trošku se protáhnout)) a na film se mnou?"
 
 

Reklama