Kapitola 5

Kapitola 5

22. července 2011 v 11:00
AN: PŘESTAŇTE kritizovat! Jestli kritizuješ značí to že si ubožák nebo pozér! Jedinej důvod že Brumbabral nadával je že ho bolela hlava (Brumbál hol chuť na sex neměl) ok a k tomu byl na ně nasranej že měli sexx!! PS nebudu pokračovat dokud nedostanu pět dobrých komentíků! (Kteří idioti je tam napsali?)(Já bych ho taky napsala, potřebuju pokračování...)

Spolu s Dracem sme ho začli následovat. Brumbabral na nás i dál nasraně křičel.
"Vy absurdní blbci!" (No, prostě Brumbál)
Začaly mi týct krvavý slzy po mý bledý tváři. (Proč mě to nepřekvapuje)
Draco mě zkoušel uklidňovat. Když jsme byli zpátky v hradu, Brumbál nás zaved za profesorkou McGonagallovou a oba vypadali fakt naštvaně. (Proč je vede za McGonagallovou, když jsou ze Zmijozelu?)(McBadAss vyřeší vše)
"Měli pohlavní styk v Zapovězeným lese!" křičel Brumbál jak šílenej.(Šíleně vzteklej, že ho nepřizvali)
"Proč ste něco takovýho vůbec udělali, vy průměrní blbci?" zeptala se profesorka McGonagallová.(Průměrní blbci... No já nemůžu)
"Jak ste se mohli opovážit?" Zeptal se Snape. (Který náhle vystoupil z krbu, protože jinak, nevím, jak se tam vzal)
A potom Draco vykřik. "PROTOŽE JI MILUJU!" (Draco je tak trochu drama queen)(Tak trochu víc)
Všichni ztichli. Brumbál a McGonagallová se dívali pořád dost nasraně, ale Snape řek: "Fajn. Výborně. Můžete jít do svejch pokojů." (Ano, i Snapovi byl zachován jeho knižní charakter)
Draco a já sme šli po schodech nahoru, mezitím co na nás učitelé hleděli.
"Jsi v pořádku, Ebony?" Zeptal se mě Draco lehce.
"Jo, myslím." Lhala jsem. Šla sem na dívčí kolej a vykartáčovala si vlasy a zuby. (I zuby se musí pečlivě kartáčovat)(Nejlépe stejným kartáčem) Převlékla sem se do dlouhejch černejch šatů až na zem s hlubokým výstřihem s červenou krajkou navokolo a černý boty na vysokým podpatku. Když jsem vyšla ven….
Draco stál před koupelnou a začal mi zpívat "I just wanna live" od Good Charlotte. ((http://www.youtube.com/watch?v=9mdTg_ZqNMY )) Byla jsem tak polichocena, že jsem vůbec nemyslela na to, že by tu neměl bejt. Objali jsme se a políbili. Potom sme si popřáli dobrou noc a on se neochotně odebral zpět do svýho pokoje.(Tak jako mohli jste se vydat do lesa, že? :D)
 
 

Reklama