Kapitola 6

Kapitola 6

22. července 2011 v 11:05
AN: držte huby ubožáci ok! PS Nbeudu updatovat dkoud mi nedáte dobrééé komentíky!

Dalšího dne sem se vzbudila ve svý rakvi. Oblíkla jsem si černou minisukni, která byla po vokrajích rozpáraná, k tomu hodící se tílko s červenýma lebkama a boty na vysokým podpatku, který byly černý. Dala jsem si do uší dva páry lebkovejch náušnic a dva kříže. Nasprejovala sem si háro na fialovo. (Tak nějak přemýšlím, kolik jí to zabere denně času)
Ve Velké síni jsem snědla trochu Hraběte Čokuly, cereálií s (m)krví namísto mlíka a sklenici červené krve(A proč ne modrý? Jako šlechtice vynecháváš?). Najednou do mě někdo vrazil a všechna krev vyšplíchla na moje tílko! (Tak se usuš hůlkou, od čeho ji asi máš?)
"Bastarde!" Zařvala jsem rozzuřeně. Když jsem vzhlídla nahoru, začala sem litovat že sem to řekla, páč jsem se dívala do bledé, bílé tváře gothického kluka s rozcuchanýma černýma vlasama a červenýma proužkama v nich. Měl na sobě fakt hodně očních linek a černou rtěnku. Už neměl brejle, teď nosil stejné červené kontaktní čočky, jak Draco a na jeho čele už nebyla žádná jizva. Na bradě měl mužné strniště a jeho anglický přízvuk byl sexy. Vypadal přesně jak Joel Madden. (( http://www.nndb.com/people/846/000085591/joel-madden.jpg )) (Prostě celej Potter. Já ho nikdy neměla ráda, ale teď je mi ho docela líto.) (Ráda bych podotkla, že tohle je první scéna, u které jsem sice taky brečela, ale rozhodně ne smíchy.)
Byl tak sexy, že jsem se okamžitě vzrušila, když jsem ho viděla. Něco jak erekce, akorát že jsem holka, tak jsem ji nemohla mít, vy blázni. (Ne, mi opravdu nejsme tak blbí jak autorka. Proč si to pořád myslí?)
"Omlouvám se." Řekl stydlivým hlasem.
"To je v poho, jak se menuješ?" zeptala sem se.
"Jsem Harry Potter, ale většina lidí mi poslední dobou říká Vampír." Zavrčel.
"Proč?" zvolala jsem.
"Páč miluju chuť lidský krve." Zasmál se.
"No, já sem upír." Přiznala jsem.
"Fakt?" Zakňučel.
"Jo." Zařvala jsem.
((No tohle je tak stupidní, že je mi dost proti srsti to překládat. Vidíte to? Zavrčel. Zvolala jsem. Zasmál se. Přiznala jsem. Zakňučel. Zařvala jsem. )) (Amen)
Seděli sme a chvilku kecali. Pak přišel Draco a řek mi že pro mě má překvapení, tak sem šla s ním.(Jako WTF? Co to sakra je za zakončení?)
 
 

Reklama