Kapitola 9

Kapitola 9

22. července 2011 v 20:45
AN: přestaňte kritizovat ok! Ani to nečtu! (Tak jak ví, že to někdo kritizuje, když to nečte?)(Neznamená to spíš, že nečte knížky?) Je to z filmu (To ale asi nebyl HP film, že?) ok ttakže to není moe chyba že Brumbabral nadává! Mimochodem už sem ŘEKLA ŽE HO BOLELA HLAVA! A důvod proč Snap(e) ((argh)) nemá rád Harryho je že je křesťan (Co prosím?) a Vampír je satanista! (Já jdu brečet) ((arghhhh)) MCR sou hustí!

Byla jsem tak naštvaná a smutná. Nemohla sem uvěřit, že mě Draco podved. Začla sem brečet u stromu, kde sem to dělala s Dracem ((a ztratila svou mužnost.)) (Jinak to prostě nešlo)
A pak najednou naproti mně na koštěti přiletěl hrozný muž s červenýma očima, bez nosu! Neměl nos (stejně jako Voldemort ve filmu) a i když měl černý oblečení, bylo zřejmé, že není gothic. (To snad ne :D) Byl to…Voldemort! ((Tahle povídka je horší, než kletba Cruciatus.)) (Blbost autorky je opravdu nepřekonatelná)(Jak nečekané... Já myslela, že se staví ... well, kdokoliv krom Voldyho)
"Ne!" Zakřičela jsem vystrašeným hlasem ale Voldemort zařval "Imperius!" a já nemohla utýct.
"Křivonožka!" (To je kouzlo, nebo co?) ((ano ))(tak tohle mě zabilo)Zařvala jsem na něj. Voldemort spadl z koštěte a začal křičet. Bylo mi ho líto, i když jsem sadista, tak jsem přestala. (To je holka teda hodná)
"Ebony!" křičel. "Ty zabíti Vampíra Pottera musíš!"(Přiznávám, na Voldyho řeči jsem se vyřádila)
Přemejšlela jsem o Vampírovi a jeho sexy očích, jeho gothicky černejch vlasech a jak jeho tvář vypadá jako ta od Joela Maddena. Vzpomněla jsem si, že Draco řek, že tomu nerozumím, tak mě napadlo, co když Draco chodil s Vampírem dřív, než jsem s ním chodila já a rozešli se? (Ano, když potkáte Voldemorta, tak je správný čas na analýzu svého milostného života)
"Ne, Voldemorte!" Zakřičela sem zpátky.
Voldemort mi podal zbraň. ((má cenu to komentovat?)) (Já chci vědět jakou)
"Ne! Prosím!" Škemrala jsem.
"Ty muset budeš! Když neuděláš to, já zabíti tvého milovaného Draca muset budu."
"Jak to víš?" Zeptala sem se překvapeně. (Že by nitrozpyt?)
Voldemort nasadil bože-ty-jsi-ale-retardovaná pohled. (Voldemort je sympaťák, plně s ním souhlasím) "Já telekinezi vlastním." Odpověděl zle. ((Autorka by si měla ujasnit rozdíl mezi telekinezí a telepatií. Telekineze je pohybování předměty pomocí mysli, telepatie je čtení myšlenek.))
"A pokud ty Vampíra zabíti nehodláš, víš, jaký osud Dracovi přichystán je!" zařval. Pak rozzuřeně odletěl na svým koštěti ((protože přemisťování je pro Pána Zla moc náročné.)). (V Bradavicích se přece nemůžeš přemístit :D) ((God, je to Voldemort. Ve filmu do bitvy taky nepřilít na koštěti...ale představ si to :D ))
Byla sem tak vystrašená a vzteklá, že sem nevěděla co dělat. Brzy Draco přišel do lesa.
"Draco!" řekla sem. "Čau!"
"Ahoj." Řek zpátky a vypadal smutnej Měl bílej pudr a oční linky trochu jako pentagram (chápejte) mezi Joelem Maddenem a Gerardem Wayem. ((nechápu.)) (Též ne) ((já už to pochopila. Rozdíl mezi je "cross between"...a zaměnila kříž za pentagram, páč je goffička. Pardon. Páč je stupidní.))(Hodně stupidní)
"Si v pohodě?" zeptal se.(Já už devět kapitol ne.)
"Sorry že jsem na tebe vyjela, ale myslela sem, že mě podvádíš." Vysvětlila jsem.
"To je v poho." Řekl úplně depresivně a pak jsme to dělali cestou do Bradavic (Jak to jako po cestě dělali za chůze? Nebo se vždycky zastavili, zasexovali si, zase kousek popošli a tak dál?) ((umí dělat víc věcí najednou :)) ))(Možná se tam prostě.... dopopostrčili... chápete?:D:D)
 
 

Reklama