Ostatní

Pony!Enoby

22. února 2015 v 19:38
Další kapitola se opozdí, tak aby jste neřekli, že na to kašlem :D

Anketa

8. října 2012 v 21:23
Prosím o hlasování :)

Po odmlce jsem zpět!

8. října 2012 v 17:49
Po delší době se opět ozývám. Dnes začínám znova s překladem, zatím 32. kapitoly, uvidíme, jak to půjde, takže koncem týdne nejpozději můžete očekávat další kapitolu/kapitoly.
Na co se můžete těšit již v 31. kapitole? V prvé řadě na Lorda Voldemorta alias Satana a také na jeho nesmyslné skákání v čase, či snad věštění budoucnosti?

COMING SOON :P

-Laverysten

Další kapitoly

13. dubna 2012 v 22:26
Tak 21. kapitola je u glosátorek a doufám, že tam nebude tak dlouho jako dvacátá, to znamená přibližně měsíc :D Překládala jsem ji pro vás v hodině dějepisu, tak si toho važte...
A 22. kapitolu pro vás vyjímečně překládá Lucy, čtenářka My Immortal, která se tak moc toužila mentálně zruinovat, že jsem jí umožnila tuto skvělou příležitost. Rozhodně se máte na co těšit!

-Laverysten

O týmu My Immortal czech

26. července 2011 v 23:14
Egoismus Ebony mě ovlivnil natolik, že jsem se rozhodla udělat článek o nás, kteří pracujeme na překladu My Immortal, aby jste vy, případní čtenáři věděli, s kým máte tu čest. :)
Začnu sebou. Jsem Laverysten a z největší části je překlad moje dílo. Dost často si říkám, do čeho jsem se to sakra uvrtala. :D
Co říká o My Immortal? : "O My Immortal si myslím jediné. Že je to sračka nejvyššího kalibru. Vážně, ani se neobtěžujte to číst. Je to jediná povídka, která způsobuje bolest jak psychickou, tak i fyzickou. Je to povídka, která by se měla přidat na seznam kleteb, které se nepromíjejí. A proč ji teda překládám? Protože jsem si myslela, že to bude dobrý. Že to půjde a že to bude vtipné. Ne, nejde to a je to stejná hrůza, jako v angličtině."
Ačkoliv je pravda, že s tím nápadem překladu jako první přišla Alex. Ta pomáhala s prasením prvních kapitol, glosuje žlutou barvou, překládá poznámky autorky, které mám problém přelouskat a převádí Voldemortovy proslovy do Yodštiny.
Co říká o My Immortal? : "Díky MI jsem zjistila, že jsem měla mozkové buňky... Slyšela jsem je při čtení umírat pomalou a bolestivou smrtí."
Ano, tohle je docela výstižné. Třetí členkou našeho týmu je Litllewitch.
Ta glosuje zeleně a taky občas pomáhá s překladem toho, co je na můj mozek až moc.
Co říká o My Immortal? : Je to fakt sračka. Nechápu, proč to vlastně glosuju. Asi mi z toho muselo rupnout v hlavě, jinak si to nevysvětluju :D.
Poslední z našeho týmu se stala Deidy, když nás opustila Alex.
Co říká o My Immortal?
Co si myslím o MI? Že je to zlo. Nebýt mé kamarádky, nikdy bych na tento skvost nenarazila a myslím, že mé mozkové buňky by mi byly neskonale vděčné, ale stalo se. Glosovat toto veledílo mě ale lákalo, tudíž když se hledaly nové duše, které by se tohoto nelehkého úkolu zhostily, řekla jsem si: "proč ne?"

Modře pár kapitol glosuje Lucy., občasná výpomoc našeho týmu. :)
 
 

Reklama